Last of Us Part II Remastered için beklenen fragman çıktı!
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Last of Us Part II Remastered için beklenen fragman çıktı!

0

Last of Us Part II Remastered için yeni No Return modu tanıtıldı. 2024’te PS5 için çıkacak oyun, daha önce görülmemiş bir mod sunacak.

Naughty Dog ve Sony, PlayStation 5 için Remastered olarak piyasaya sürülmesi beklenen The Last of Us Part II üzerinde çalışıyor. Yayınlanan son fragman, oyuna eklenecek yeni modlardan birine ilk bakışı sağlıyor. Aksiyon-macera oyununa eklenecek hayatta kalma modu olan “No Return” modunu gösterdi.

The Last of Us Part II Remastered için No Return modu

No Return modunda oyuncular, Ellie veya Joel gibi karakterlerle rastgele karşılaşmalar yapmayı seçebilecek. Mekanlar, düşmanlar ve canavarlar rastgele oluşturulacak ve her oyunda yeni zorluklar sunulacak.

Oyuncular, sürekli değişen tehditlere karşı mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalabilmek için silah ve malzeme toplayacak. Karakterler, maç sırasında beklenmedik değişiklikler ekleyerek senaryoyu tersine çevirebilecek.

Hayatta kalmanın ötesinde; maçlardaki ilerlemenin bazı avantajları da olacak. Oyuncular, No Return’de kullanmak üzere daha fazla karakterin, silahın ve diğer ödüllerin kilidini açabilecek. Bu, Last of Us Part II’de daha önce olmayan bir oynanış anlamına geliyor.

Yeni moda ek olarak PS5 Remastered’ın da başka eklemeler de olacak. Geliştirici yorumlarıyla birlikte müziklerde değişiklikler yapılacak. Ayrıca 4K görüntü kalitesi ve VRR (değişken yenileme oranları) desteği gibi grafiksel geliştirmeler de mevcut.

The Last of Us Part II Remastered, 19 Ocak 2024’te yalnızca PlayStation 5’e sunulacak. Geliştirilmiş sürümün ön siparişleri, gelecek yılın başlarında piyasaya sürülmeden önce bugün başladı.

Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir