Google Artık Fotoğrafa Özel Düzenleme Önerisi Gösterecek (Ama Önemli Bir Şartla)
 1. Anasayfa
 2. Google Fotoğraflar

Google Artık Fotoğrafa Özel Düzenleme Önerisi Gösterecek (Ama Önemli Bir Şartla)

0

 

Google Fotoğraflar’a fotoğraftaki özne ve çevreye göre düzenleme önerileri geldi. Özellik, yalnızca Google One aboneleri tarafından kullanılabiliyor.

Google’ın çevrimiçi bulut depolama platformu Google One, hizmete abone olanlar için de oldukça kullanışlı araçlar sunabiliyor. Bu özellikler arasına bugün bir yenisi daha eklendi.

Bugüne kadar arka plandaki istenmeyen öğeleri kaldırmanızı sağlayan sihirli silgi gibi araçlara ve ışık ve pozlama gibi ayarlamalara sahip olan One, artık kullanıcılarına fotoğraflara özel düzenleme önerileri sunacak.

Google One’a gelen yeni düzenleme önerileri:

google one

Google One kullanıcıları, Google Fotoğraflar’a kaydedilen bir fotoğrafını açarak düzenleme bölümünde Google’ın önerdiği düzenlemelere erişebilecek. Bu düzenlemeler, fotoğraftaki özne, nesneleri ve çevreyi analiz ederek tercih edilebilecek ayarların tek dokunuşla yapılmasını sağlayacak.

Özelliğin ücretli kullanıcılar için yayınlanıp yayınlanmayacağı bilinmiyor. Google, One sayfasında özelliği ve diğer bazı Fotoğraflar özelliklerini yalnızca abonelerine sunmakta olduğunu belirtiyor.

Google One, ülkemizde ayda 5,79 TL’den başlayan ücretlerle satın alınabiliyor.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir