Epic Games’in 2024’teki İlk Ücretsiz Oyunu Belli Oldu: Arkadaşlarınızla Birlikte Oynayabilirsiniz!
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Epic Games’in 2024’teki İlk Ücretsiz Oyunu Belli Oldu: Arkadaşlarınızla Birlikte Oynayabilirsiniz!

0

Epic Games’in yılbaşına özel her gün bedava oyun kampanyasının bugünkü oyunu belli oldu. Steam’de ise indirimsiz 10,49 dolara (309,17 TL) satılan Escape Academy, yarın akşama kadar bedavaya alınabilecek.

Steam’in dolar kuru ile ödeme almaya başlamasıyla Türk oyuncuların ilgisini daha çok çeken Epic Games, yılbaşına özel ücretsiz oyun kampanyalarını sürdürüyor. Platform şimdi de bugün hangi oyunu bedavaya vereceğini açıkladı. Bugünkü oyun, Escape Academy​ oldu. Yapım, 24 saatliğine ücretsiz olacak.

Escape Academy fragmanı

Epic Games’in ücretsiz oyunları nasıl alınır?

epic games

Epic Games’in bedava oyunlarını almak oldukça kolay. Öncelikle buradaki bağlantı üzerinden siteye girmeniz gerekiyor. Daha sonra almak istediğiniz oyuna tıklayıp, açılan sayfadaki ‘Yükle’ seçeneğine basın ve oyuna sahip olun. Ücretsiz oyunları almak için Epic Games hesabınıza giriş yapmanız gerektiğini de belirtelim. 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir