Ajda Pekkan’ın Hayatı Film Oluyor: Serenay Sarıkaya’nın Canlandıracağı İddia Edildi
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Ajda Pekkan’ın Hayatı Film Oluyor: Serenay Sarıkaya’nın Canlandıracağı İddia Edildi

0

 

Ajda Pekkan’ın hayatının beyaz perdeye aktarılacağı iddia edildi. Pekkan’ın bu projeye destek verdiği zaten bilinirken, başrol oyuncusu için sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Türk sinema sektörü, son dönemlerde daha çok ünlü isimlerin hayat hikâyelerinin uyarlanmasına ev sahipliği yapıyor. Vizyona giren filmleri yakından takip edenler iyi bilir; Bergen ile başlayan furya, Dilber Ay, Mahsun Kırmızıgül, Barış Akarsu ve Cem Karaca gibi isimlerle devam etti. Gelen son haberler, bu furyanın bir süre daha devam edeceğini gözler önüne seriyor.

Edinilen bilgilere göre bu kez de Türk müziğinin önemli isimlerinden biri olan Ajda Pekkan‘ın hayatını anlatan yeni bir film çekilecek. Geçmişte de zaman zaman dillen proje, Ajda Pekkan’ın da hoşuna gitmiş ve şu ifadeleri kullanmıştı: “En çok beğendiğim senaryo ve beni oynayacak oyuncuyu öneren yapımcıyla el sıkışacağım.”

Serenay Sarıkaya’yı görebiliriz

Serenay Sarıkaya

Kesinleşmiş bir şey olmasa da Ajda Pekkan’ın hayatını anlatacak filmin başrolü, sevilen oyunculardan biri olan Serenay Sarıkaya olacağı söyleniyor. Ancak Sarıkaya, geçmişte Bergen için de anılmıştı. Bergen’e hayat veren oyuncu ise Farah Zeynep Abdullah olmuştu.

Ajda Pekkan’ın hayatını anlatacak filmle ilgili aktarabileceklerimiz şimdilik bu kadar. Konuyla ilgili yeni bir gelişme yaşanırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

Kaynak: https://haberglobal.com.tr/magazin/serenay-sarikaya-ajda-oluyor-307054
 


 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir