Disney Plus’ın Kaçış Dizisinden İlk Video Geldi
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Disney Plus’ın Kaçış Dizisinden İlk Video Geldi

0

Disney Plus’ın Yerli Dizisi Kaçış’tan İlk Tanıtım Videosu Geldi! [Video]

Haziran ayından ülkemizde erişime açılacak olan Disney Plus, ilk yerli içeriği olacak olan Kaçış dizisinden ilk tanıtım fragmanını paylaştı. 30 saniyelik video, dram ve aksiyon türündeki dizide bizi nelerin beklediği hakkında ipuçları verdi.

 

14 Haziran 2022’de Türkiye’de erişime açılacak olan sinema ve dizi platformu Disney Plus, geçtiğimiz aylarda aylık ve yıllık abonelik fiyatlarını açıklamıştı. Alanında dünyanın önde gelenlerinden olan platformun, bunun yanı sıra ülkemizdeki yıllık aboneler için %30’luk bir indirim yapacağını da sizlerle paylaşmıştık.

Heyecanla beklenen Disney Plus’ın, ‘Atatürk’ dizisi gibi birçok yerli yapımı da bünyesinde bulunduracağı ifade edilmişti. Bunlardan biri de platformun ilk yerli yapımı olma unvanını taşıyacak olan dram ve aksiyon türündeki Kaçış dizisiydi. Bundan birkaç hafta önce de bu yapımdan ilk fotoğrafların geldiğini sizlere aktarmıştık. Şimdi ise Disney Plus, dizinin bekleyenlerini heyecanlandıran bir paylaşım yaptı.

Kaçış dizisinden ilk tanıtım videosu geldi

 

Dram ve aksiyon türünde Kaçış dizisinde Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Aziz Çapkurt, Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi bir birçok ünlü isim yer alacak. Bunun yanı sıra 8 bölüm süreceği belirtilen yapımın yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğunu, O3 Medya ve Same Film’in de yapımcılığını üstlendiğini eklemeden geçmeyelim. 

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir