PlayStation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Ortaya Çıktı: Toplamda Bin TL’lik Oyun Bedavaya Dağıtılacak
 1. Anasayfa
 2. Oyun

PlayStation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Ortaya Çıktı: Toplamda Bin TL’lik Oyun Bedavaya Dağıtılacak

0

PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacak Şubat ayı oyunları ortaya çıktı. PlayStation Plus aboneleri, Şubat ayında toplam fiyatı 1.002 TL olan oyunlara bedavaya ulaşabilecek.

Japonya teknoloji devi Sony’nin PlayStation platformu için hizmete sunduğu ücretli abonelik sistemi PlayStation Plus’ın  Şubat ayında vereceği ücretsiz oyunları ortaya çıktı. Takip edenlerin bileceği üzere PlayStation Plus’un aylık ücretsiz oyunları her ay Sony’nin resmi açıklamasından önce sızdırılıyor. %99 oranında da doğru çıkıyor…

Şubat ayında PlayStation Plus abonelerine sunulacak oyunlara baktığımızda bir oyun hariç tüm oyunların hem PS4 hem PS 5 için geleceğini görüyoruz.  Şubat ayında dört oyun ücretsiz olacak ve oyunların toplam fiyatı ise tam 1.002 TL ediyor. Eğer PlayStation Plus aboneliğiniz varsa oyunları 7 Şubat tarihinde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

İşte Şubat 2023’te ücretsiz hale gelecek oyunlar:

OlliOlli World

Oyuncuların özelleştirebildikleri karakterleriyle oldukça ilgin bir dünyada kaykay turu attıkları bu oyun, kafa dağıtmak isteyen oyunseverler için bire bir görünüyor. Geçtiğimiz yılın Şubat ayında yayınlanan oyunun kurduğu evren bol renkli ve eğlenceli görünüyor. Görevler ve liglerle heyecanı artırmayı hedefleyen OlliOlli World, serinin üçüncü oyunu.

Mafia: Definitive Edition

Efsane seri Mafia’nın ilk oyununun 2020 yılının son aylarında oyunseverlerle buluşan yeniden yapımı olan Mafia: Definitive Edition, PlayStation Plus’ta Şubat ayında ücretsiz olması beklenen bir diğer oyun. Geçmişte de pek çok PlayStation Plus ücretsiz oyununu isabetli bir şekilde sızdıran “bilbil-kun” kullanıcısından gelen bilgiye göre Mafia: Definitive Edition seriden başka bir oyunla değişebilir ya da yalnızca belirli bölgeler için ücretsiz olabilir... Sony’den resmi açıklama gelene kadar bekleyeceğiz…

Evil Dead: The Game

Arkadaşlarla oynamalık eğlenceli ve heyecanlı bir oyun arayanların sevebileceği Evil Dead: The Game, iyi ya da kötü tarafta yer alarak takımlar halinde oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu. Evil Dead isimli film serisine dayanan oyunda bolca korku ögesi de oyunseverleri bekliyor.

Destiny 2: Beyond Light

Çevrimiçi çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu olan Destiny 2’nin Kasım 2020’de gelen beşinci genişleme paketi Destiny 2: Beeyond Light da Şubat ayında ücretsiz olarak oyunculara sunulacaklar listesinde yer alıyor.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir