Ant-Man and the Wasp: Quantumania’dan Merakınızı Körükleyecek Yeni Bir Video Geldi
 1. Anasayfa
 2. Genel

Ant-Man and the Wasp: Quantumania’dan Merakınızı Körükleyecek Yeni Bir Video Geldi

0

 Şubat ayında sinemalarda izleyicisi ile buluşacak Ant-Man and the Wasp: Quantumania’dan izleyenlerin merakını artıracak yeni bir video paylaşıldı.

Marvel Sinematik Evreni’nin yaklaşan yeni filmi Ant-Man and the Wasp: Quantumania, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan fragmanı ile izleyicisini heyecanlandırmayı başarmıştı. 

Scott Lang ve Hope Van Dyne’ın hikayelerinin derinlerine ineceğimiz üçüncü filmde Paul Rudd, Evangeline Lily, Michael Douglas, Michelle Pfieffer ve Jonathan Majors gibi sevilen isimler beyaz perdede olacak.

Kuantum diyarının derinlerinde bol aksiyonlu ve kaosun hakim olduğu bir mücadele

Marvel Sinematik Evreni’nin beşinci fazının da ilk filmi olacak olan yapımda Ant-Man ve Wasp: Quantumania’da kalabalık ailemiz Scott Lang’ın kızı Cassie’nin gönderdiği bir sinyal sonrası kendilerini kuantum diyarının derinliklerinde buluyorlar.

Burada birbirinden ilginç yaratıklarla mücadele etmek zorunda kalan ekip, bol aksiyonlu ve heyecan yaratan sahnelerle beyaz perdedeki yerlerini almaya hazırlanıyorlar. 17 Şubat’ta sinemalarda izleyicisi ile buluşacak olan yapımın ardından da Disney+’ta yayınlanması bekleniyor.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania’dan gelen yeni video;

 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir