Yıllardır Süren Bekleyiş Sona Erdi: Çılgın Hırsız 4’ten İlk Fragman Geldi!
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Yıllardır Süren Bekleyiş Sona Erdi: Çılgın Hırsız 4’ten İlk Fragman Geldi!

0

Popüler animasyon film serisi Çılgın Hırsız’ın dördüncü filmi için kimsenin beklemediği bir anda yeni bir fragman yayımlandı.

Çılgın Hırsız serisi ve minyonlar, dünyanın dört bir yanında hemen her yaştan milyonlarca hayrana sahip. Bu kadar popüler bir markanın da yakın zamanda emekli olmasını kimse beklemiyor. Kimsenin beklemediği bir diğer şey ise Çılgın Hırsız 4 fragmanıydı ama bu fragman paylaşıldı. 

Çılgın Hırsız 4 fragmanı

Çılgın Hırsız 4 filminin konusu

Fragmanda gördüğümüz üzere Gru’nun artık bir bebeği var. Ayrıca minionlar da kendi uydurma dillerinden vazgeçip anlaşılabilir bir İngilizce konuşmaya başlamışlar. Filmde Gru ve ailesi, hapisten kaçıp kendilerinin peşine düşen bir mahkumla mücadele edecekler. Bu mücadele oldukça heyecanlı geçecek gibi gözüküyor.

Çılgın Hırsız 4 fiminin oyuncuları

Çılgın Hırsız filminin seslendirme kadrosunda Steve Carell, Sofia Vergara, Kristen Wiig, Miranda Cosgrove, Dana Gaier, Jason Segel, Will Ferrell gibi isimler yer alıyor. Senaryosunu Mike White’ın kaleme aldığı filmin yönetmenliğini ise Chris Renaud ve Patrick Delage üstleniyor. 

Çılgın Hırsız 4 yayın tarihi

Çılgın Hırsız 4 filmi, 3 Temmuz 2024’te vizyona girecek. Yapım ilk olarak sinema salonlarında gösterilecek. 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir