Yeni Bir Canavarla Tanışacağımız Godzilla x Kong: The New Empire’s’tan İlk Fragman Geldi
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Yeni Bir Canavarla Tanışacağımız Godzilla x Kong: The New Empire’s’tan İlk Fragman Geldi

0

 

Godzilla x Kong: The New Empire’s filminin ilk fragmanı yayımlandı. Film, 2021’de yayımlanan Godzilla vs. Kong’un devamı niteliğinde olacak.

2021 yılında yayımlanan Godzilla vs. Kong filminin devamı niteliğinde olan Godzilla x Kong: The New Empire’s‘tan ilk resmî fragman paylaşıldı. Yayımlanan fragman, aksiyon dolu canavar filminin neler sunabileceğini gözler önüne seriyor.

2021’de yayımlanan Godzilla vs. Kong, tarihin en büyük canavarlarının insanlığı tehdit ederken yaşadığı efsane savaşı anlatmıştı. Önümüzdeki yıl vizyona girecek. Godzilla x Kong: The New Empire’s, o devasa savaşın sonrasını anlatacak.

Godzilla x Kong: The New Empire’s konusu:

 

Godzilla vs. Kong’un aksine Godzilla x Kong: The New Empire’s, devasa canavarların düşman olarak değil, müttefik olarak karşımıza çıkmalarını anlatacak. Filmde, Godzilla ile Kong’un yepyeni bir rakibe karşı birlikteliklerini göreceğiz. Ancak bir maymun olduğunu gördüğümüz bu yeni rakip için detaylı bir açıklama yapılmadı.

Godzilla x Kong: The New Empire’s oyuncu kadrosu:

Yeni filmde, Rebecca Hall, Dan Stevens, Rachel House, Brian Tyree Henry, Kaylee Hottle, Stephanie Puggioni ve Jordy Campbell gibi isimler bulunacak. Filmin yönetmenliğini Adam Wingard üstlenmiş durumda.

Godzilla x Kong: The New Empire’s yayım tarihi:

Godzilla x Kong: The New Empire’s, 12 Nisan 2024 tarihinde vizyona girecek. Film, sinema salonlarında gösterilecek.

Godzilla x Kong: The New Empire’s fragmanı:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir