Yeni Açlık Oyunları Filmi “Kuşların ve Yılanların Şarkısı”ndan Tanıtım Fragmanı Geldi [Video]
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Yeni Açlık Oyunları Filmi “Kuşların ve Yılanların Şarkısı”ndan Tanıtım Fragmanı Geldi [Video]

0

 

Açlık Oyunları serisinin yeni filmi olacak Kuşların ve Yılanların Şarkısı’ndan karakterlere bir bakış atmamızı sağlayan tanıtım fragmanı paylaşıldı.

Hem kitapları hem de filmleriyle dünyanın en popüler serilerinden biri olmayı başaran Açlık Oyunları, yepyeni bir filmle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni film, Suzanne Collins’in 2020’de yayınlanan kitabıyla aynı ismi taşıyan “Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı” olacak.

Hayranların heyecanla beklediği filmden ilk fragman birkaç ay önce yayınlanmıştı. Lionsgate, bugün de filmin yepyeni bir tanıtım fragmanını yayınladı.

İşte yayınlanan teaser

 

Videoyu görüntüleyemiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Yaklaşık bir dakikalık tanıtım fragmanı, filmdeki karakterlere kısa bir bakış atmamızı sağlıyor. Kuşların ve Yılanların Şarkısı, Başkan Snow olarak da bilinen, ilk serilerde Donald Sutherland tarafından canlandırılan Coriolanus Snow karakterinin gençliğine odaklanacak. Yapım, önceki filmlerin 64 sene öncesinde geçecek. Hikâyede Snowun, 10. Açlık Oyunları sırasında Lucy Gray Baird isimli karakterin akıl hocası olarak seçildiğini göreceğiz.

Fragmanda da yer alan Snow karakterini Tom Blyth canlandırıyor. Bunun yanı sıra Peter Dinklage, Hunter Schafer, Rachel Zegler, Viola Davis, Jason Schwartzmann gibi birbirinden ünlü isimler de filmin kadrosunda var. Yönetmen koltuğunda ise daha önceki filmlerde olduğu gibi Francis Lawrence oturuyor.

Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı, 17 Kasım 2023 tarihinde vizyona girecek.      

Filmin daha önce yayınlanan fragmanı:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir