X’te (Twitter) iş arama dönemi başladı: Tesla Türkiye’de açık pozisyonlar var!
 1. Anasayfa
 2. Otomotiv

X’te (Twitter) iş arama dönemi başladı: Tesla Türkiye’de açık pozisyonlar var!

0

X (Twitter), milyonlarca insana yarar sağlayacak iş arama özelliğine kavuştu. Peki bu özellik nasıl çalışıyor? İşte ayrıntılar…

Ünlü iş insanı Elon Musk‘a satıldıktan sonra önemli değişimler geçiren Twitter ya da yeni adıyla X, “her şey uygulaması” hedefi yolunda yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Son olarak X (Twitter)’e iş arama özelliği de geldi. Üstelik Tesla Türkiye‘de açık pozisyonlar olduğu görüldü. İşte ayrıntılar…

X (Twitter) Jobs kullanıma sunuldu: İş arama dönemi başladı!

İş ve kariyer platformu LinkedIn‘a rakip olmaya çalışan X (Twitter), Jobs hizmetini kısa süre önce ülke fark etmeksizin bütün kullanıcılara sundu. Üstelik bazı büyük firmalar bu özelliği kullanarak personel aramaya bile başladı.

X (Twitter) Jobs kullanıma sunuldu: İş arama dönemi başladı!X iş ilanları – Teslatwitter.com/jobs veya x.com/jobs adresi üzerinden ulaşabileceğiniz iş ilanlarına şu anlık yalnızca web tarayıcısı üzerinden erişilebiliyor. Yakın zamanda Android ve iOS uygulamasına da eklenmesi merakla bekleniyor.
Tesla Türkiye’de açık pozisyonlar!
Tesla Türkiye de iş ilanı ekleyen firmalardan birisi oldu. Şirket, elektrikli araçlara ilgi duyanlar için kariyer fırsatları sunuyor. Elektrikli araç üreticisi, servis danışmanları, müdürleri ve sorumlularıyla birlikte otomotiv teknisyenlerinden parça danışmanlarına kadar geniş bir yelpazede iş pozisyonları açtı. Hem uzaktan çalışmaya uygun olanlar hem de İstanbul‘daki Tesla şubelerinde yer alacak ekip üyeleri arıyorlar.Bu yeni özellik, yüksek işsizlik oranlarına sahip ülkeler başta olmak üzere iş arayan ve iş bulmaya çalışan insanlara büyük fayda sağlayacaktır. Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir