Winnie the Pooh’un Korku Filminden İlk Tanıtım Fragmanı
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Winnie the Pooh’un Korku Filminden İlk Tanıtım Fragmanı

0

 

 

Winnie the Pooh’un Korku Filminden İlk Tanıtım Fragmanı Geldi: Hem Absürt Hem de Korkunç!

Bu yıl vizyona girecek ve çocukluğumuzun sevimli kahramanları Winnie the Pooh ve Piglett’i birer caniye çevirecek olan Winnie the Pooh: Blood and Honey filminden ilk tanıtım fragmanı geldi.

Pek çok kişinin çocukluğunda sevimli bir kahraman olarak tanıdığı Winnie the Pooh, 100 Acre Ormanı’nda yaşayan ve Christopher Robin adlı bir çocukla arkadaşlık eden bir karakterdir. Bu karakterin hakları çok uzun süredir Disney’de olsa da, bu yıl telif haklarının süresi dolmuş ve kamu mülkü haline gelmişti. Yani isteyen herkes Winnie the Pooh’u kullanabilecekti.

Bu durumdan faydalanan ilk isimlerden biri olan yönetmen Rhys Waterfield, Winnie the Pooh ve Piglett’in yer aldığı korku filmi Winnie the Pooh: Blood and Honey’i duyurmuştu. Filmden ilk tanıtım fragmanı da geldi.

Christopher Robin okumasın mı?

Fragmanda da görüldüğü üzere olayların temelinde Christopher Robin’in artık büyüyüp üniversite eğitimi için evinden ayrılmakta olduğunu görüyoruz. Robin’in ayrılmasının ardından insan dostlarının etkisinden uzaklaşan Winnie ve Piglett, daha vahşi bir yapıya bürünüyor. 

Filmin yönetmeni, yaptığı açıklamarda yapımın tonunun hem ana fikrin absürtlüğüne uygun hem de gerçekçi bir korku deneyimi yaratmaya müsait olacağını söylüyor. Waterfield, “Böyle bir film yapmak istediğinizde -ki gerçekten tuhaf bir konsept- hiçbir şeyin korkunç olmadığı ve gerçekte sadece utanç verici olduğu, aptalca olduğu bir yola girmeniz çok kolay. Biz ikisinin arası bir şey yapmak istedik.” ifadelerini kullandı. 

Waterfield aynı zamanda filmin yapımcılığını da Scott Jeffrey ile paylaşıyor. İkilinin stüdyosu olan Jagged Edge Productions tarafından yapılan filmin dağıtımını ise ITN Studios üstlenecek. Film yılın ilerleyen döneminde vizyonda olacak.

 
Kaynak: variety.com/2022/film/news/winnie-the-pooh-blood-and-honey-trailer-1235317175/
 


 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir