The Marvels’tan Yepyeni Fragman Geldi: İşte Vizyon Tarihi!
 1. Anasayfa
 2. Sinema

The Marvels’tan Yepyeni Fragman Geldi: İşte Vizyon Tarihi!

0

Marvel Sinematik Evreni’nin 33. filmi olacak “The Marvels”ın yeni fragmanı paylaşıldı. Film, 10 Kasım 2023’te vizyona girecek.

Marvel Studios’un bir süredir üzerinde çalıştığı The Marvels isimli filmi için yeni bir fragman yayınlandı. Yayınlanan yeni fragman, yaklaşmakta olan film ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmamızı sağlıyor.

The Marvels, 2019’da yayınlanan Captain Marvel filminin devamı niteliğinde olacak. Marvel Sinematik Evreni’nin 33. filmi olması planlanan yapım, yine Captain Marvel ile ekibine odaklanacak. Brie Larson’u Captain Marvel olarak göreceğimiz filmde Iman Vellani’yi Ms. Marvel, Teyonah Parris’i ise Monica Rambeau rolünde göreceğiz. Samuel L. Jackson, yeni filmde Nick Fury olarak karşımıza çıkacak.

The Marvels, kasım ayında vizyona girecek

The Marvels ekibi tarafından yapılan resmi açıklamaya göre bu film, 10 Kasım 2023‘te vizyona girecek. Daha önce yapılan açıklamalar, filmin temmuz ayında vizyona gireceğini ortaya koymuştu. Bundan sonraki süreç için herhangi bir gecikme olması beklenmiyor. Bu arada; filmin Candyman ile Little Woods filmlerinin yönetmeni olan Nia DaCosta tarafından üstlenildiğini belirtelim.

The Marvels için hazırlanan yeni fragman:

The Marvels’ın ilk fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir