Cem Yılmaz, Yeni Filminin Oyuncu Kadrosunu Açıkladı
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Cem Yılmaz, Yeni Filminin Oyuncu Kadrosunu Açıkladı

0

 

Cem Yılmaz, Sevilen Karakomik Filmler Karakterini Geri Getirecek Yeni Projesinin Oyuncu Kadrosunu Açıkladı

Cem Yılmaz, geçtiğimiz aylarda duyurduğu Karakomik Filmler serisindeki Ayzek karakterine odaklanacak yeni bir proje üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Ünlü isim, şimdi de bu yapımın oyuncu kadrosunu açıkladı.

Türkiye’nin en ünlü komedyen ve oyuncularından biri olan Cem Yılmaz, en son Netflix üzerinden yayınlanan Erşan Kuneri dizisi ile bizlerle bulunmuştu. Ünlü isim, geçtiğimiz aylarda ise yeni bir proje üzerinde çalıştığını açıklamış ve hayranlarını heyecanlandırmıştı.

Yılmaz, yaptığı bir paylaşımla yakında yeni bir film ile karşımıza çıkacağını duyurmuştu. ‘Do Not Disturb’ ismine sahip bu filmin, 49 yaşındaki sanatçının sevilen Karakomik Filmler serisinin ‘2 Arada’ bölümünden tanıdığımız Ayzek karakterine odaklanacağı ifade edilmişti. Şimdi ise yapımla ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Cem Yılmaz, yeni filminin oyuncu kadrosunu açıkladı

Yılmaz, yaptığı açıklamalarda filmle ilgili “2 Arada filminde feribotta çalışan bir karakter vardı. Ayzek Metin. Onun bir macerası” ifadelerini kullanırken hangi isimleri yapımda göreceğimizi açıkladı. Buna göre merakla beklenen yapımda Özge Özberk, Zafer Algöz, Nilperi Şahinkaya, Bülent Şakrak, Ahsen Eroğlu, Celal Kadri Kınoğlu gibi ünlü oyuncular yer alacak. Yeni filmde Yılmaz’ın birçok kez beraber çalıştığı Ozan Güven’in yine yer almayacak olması da dikkat çekti.

Netflix, yakın zamanda Erşan Kuneri’nin ikinci sezonunu duyurmuştu. Ayrıca Cem Yılmaz’ın iki yeni dizi, 2 film ve bir Stand-up’ının geleceği de ifade edilmişti. Anlaşma dahilindeki filmlerden ilkinin Yılmaz’ın ‘Do Not Disturb’ filmi olacağı aktarılmıştı. Netflix’te yayınlanması beklenen filmin çekimlerinin sonbaharda başlayacağı söyleniyor. Yapımın ne zaman çıkacağı ile ilgili ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak:https://t24.com.tr/foto-haber/cem-yilmaz-yeni-filminin-oyuncu-kadrosunu-acikladi-o-isme-rol-vermedi,17468
 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap