Tek şarjla 31 saat gidiyor: Huawei FreeBuds Pro 3 tanıtıldı!
 1. Anasayfa
 2. Mobil

Tek şarjla 31 saat gidiyor: Huawei FreeBuds Pro 3 tanıtıldı!

0

 

Huawei FreeBuds Pro 3 resmi olarak tanıtıldı. 31 saate kadar kullanım vadeden yeni kulaklığın detayları haberimizde.

Huawei, Barcelona’da gerçekleştirdiği etkinlik kapsamında en yeni giyilebilir cihazlarını ve aksesuarlarını görücüye çıkardı. Watch GT 4‘e ek olarak FreeBuds Pro 3 tanıtıldı. 31 saate kadar kullanım vadeden yeni kulaklığın detayları haberimizde.

Huawei FreeBuds Pro 3 özellikleri neler?


Nano cam malzeme kullanan tek parça gövdeye yer veren FreeBuds Pro 3, en iyi ses deneyimi için çift işitme sürücüsüne yer veriyor. Huawei bu sürücünün daha güçlü bass’lar ve daha net tizler sağlayacağını ifade ediyor. Kablosuz kulaklık ayrıca daha iyi ses kalitesi için uyarlanabilir üçlü ekolayzere yer veriyor.


Huawei, yeni kablosuz kulaklığın batarya ömründe de bazı artışlar yaşatıyor. Şarj kutusuyla birlikte 31 saate kadar kullanım vadeden FreeBuds Pro 3, gürültü engelleme konusunda ise Pure Voice 2.0 ve ANC 3.0 desteğine yer veriyor.

Kablosuz kulaklıkta aynı zamanda çift cihaz desteği sunuluyor. Bu da hem bilgisayar hem de akıllı telefonunuza aynı anda bağlayabileceğiniz anlamına geliyor.

FreeBuds Pro 3’ün fiyatı ve ülkemizde satışa çıkacağı tarih şimdilik belirsizliğini koruyor.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir