Steam’den hafta sonu jesti: The Walking Dead oyunu kısa süreliğine ücretsiz oldu!
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Steam’den hafta sonu jesti: The Walking Dead oyunu kısa süreliğine ücretsiz oldu!

0

 

Steam’de hafta sonuna özel başlayan etkinlik kapsamında 3 oyun ücretsiz erişime açıldı. İşte nasıl oynayabileceğiniz…

Dijital oyun mağazası Steam‘de düzenli olmasa da her hafta sonu bir veya birkaç oyun kısa süreliğine ücretsiz erişime açılıyor. Böylelikle oyuncuların güzel bir tatil geçirmesini sağlamaya çalışan platform, bu hafta sonu içinse üç oyunu kısa süreliğine ücretsiz hale getirdi. Bu yapımlar arasında dünyaca ünlü dizi olan The Walking Dead‘in evreninde geçen bir oyun da yer aldı.

Steam’de 3 oyun kısa süreliğine ücretsiz!

Steam’de bu hafta sonuna özel oyunculara ücretsiz deneme seçeneği sunulan oyunlardan ilki, 505 Games tarafından yayınlanan Assetto Corsa Competizione. Araba yarışı yapımlarını sevenlerin mutlaka değerlendirmesi gereken oyun, oynayanların büyük çoğunluğundan olumlu yorumlar almayı başardı.


Steam'de 3 oyun kısa süreliğine ücretsiz!

Ücretsiz hale gelen ikinci yapım ise yine oyuncular tarafından beğenilen The Walking Dead: Betrayal oldu. 14 Eylül’de piyasaya sürülen yani henüz yeni çıkmış olan oyun, The Walking Dead evreninde geçiyor. 5 ila 8 kişiyle oynayabileceğiniz yapım, tıpkı dizide olduğu gibi aylaklara karşı hayatta kalma üzerine kurulu.

Son oyun ise çatışmayı ve desteleri bir araya getiren, grafikleri ile ilgi çeken Friends vs Friends adlı bir PvP oyunu. Sistem gereksinimlerinin çok fazla yüksek olmaması nedeniyle büyük bir kitleye hitap eden oyun, hafta sonunu eğlenceli geçirebilmek için en iyi seçeneklerden birisi.

 
Oyun Fiyatı Tarih
Assetto Corsa Competizione 199,00 TL 18 Eylül (saat 17.00)
The Walking Dead: Betrayal 196,07 TL 18 Eylül (saat 17.00)
Friends vs Friends 105,00 TL 18 Eylül (saat 17.00)

Yukarıdaki tablodaki oyunları, karşılarındaki tarihe kadar Steam üzerinden indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise oldukça basit.

 
Adım 1: İndirmek istediğiniz oyunun (Assetto Corsa Competizione | The Walking Dead: Betrayal | Friends vs Friends) Steam sayfasına ulaşın.
Adım 2: Biraz aşağıya kaydırdıktan sonra “Oyunu Oyna” butonunu bulun ve tıkladıktan sonra indirme işlemini başlatabilirsiniz.
Adım 3: İşte bu kadar! İyi oyunlar.
Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir