Sony’nin Spider-Man evreninde geçen Marvel filmi Morbius’tan yeni fragman geldi
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Sony’nin Spider-Man evreninde geçen Marvel filmi Morbius’tan yeni fragman geldi

0

 Sony’nin kurduğu Spider-Man evreninde geçen, başrolde Jared Leto’nun olduğu Morbius filminden yeni fragman geldi. Film 1 Nisan 2022’de vizyona girecek.

Bildiğiniz üzere şu anda Disney’in kurmuş olduğu Marvel Sinematik Evreni dışında, Sony’nin Spider-Man odağında ayrı bir evreni bulunuyor. Bu evrene ait olan yapımlardan Morbius‘un da geçtiğimiz saatlerde yeni bir fragmanı paylaşıldı.

Fragmanda daha önceki fragmanlara göre yeni sahneler görebiliyoruz. Film ne yazık ki birkaç kez ertelendiği için heyecanını biraz kaybetti. Ancak yine de Sony’nin Venom sonrasındaki ilk filmi olduğu için nasıl olacağı merak ediliyor. 

Morbius Fragman

Morbius filminin yönetmenliğini Daniel Espinosa üstleniyor, senaristliğini ise Matt Sazama ve Burk Sharpless üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Jared Leto, Michael Keaton, Adria Arjona, Matt Smith, Tyrese Gibson, Corey Johnson, Jared Harris ve Kadrolsha Ona Carole gibi isimler bulunuyor. 01.042022’de vizyona girmesi bekleniyor.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap