Samsung, Galaxy S24 Telefonlarda 7 Yıl Güncelleme Sunacak!
 1. Anasayfa
 2. Mobil

Samsung, Galaxy S24 Telefonlarda 7 Yıl Güncelleme Sunacak!

0

 

Samsung bugünkü etkinliğinde aylardır söylentileri dolaşan haberi doğruladı. Galaxy S24’ün 7 yıl güncelleme alacağı açıklandı.

Google, geçtiğimiz aylarda yeni amiral gemisi telefonları Pixel 8 serisini tanıtmıştı. Bu cihazlarla duyurulan en önemli yeniliklerden biri ise yazılım desteğiydi. Şirket, 7 yıl boyunca telefonlara yazılım güncellemesi desteği (hem güvenlik hem de işletim sistemi) vereceğini ifade etti ve diğer şirketlerin önüne geçti.

Benzer bir hamlenin Samsung’dan da gelebileceği tahmin ediliyordu. Şirket, bugünkü Unpacked etkinliğinde bunu resmen doğruladı.

Galaxy S24’te 7 yıl güvenlik ve işletim sistemi güncellemesi sunulacak

Samsung, yaptığı açıklamalarda Google’ın hamlesine yanıt verdiğini duyurdu. Açıklamaya göre Galaxy S24 cihazlarda 7 yıl boyunca güvenlik güncellemesi ve 7 yeni işletim sistemi jenerasyonu sunulacak. Yani, 2030’a ve Android 21’e kadar güncelleme alacaklar. 

Güncelleme desteği, Galaxy S24, S24+ ve S24 Ultra modellerin hepsinde yer alacak. Samsung, daha önceden amiral gemilerinde 4 yıl Android, 5 yıl da güvenlik güncellemesi sunuyordu.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir