Ölümlü Dünya 2’nin Vizyon Tarihi Belli Oldu: Tanıtım Fragmanı da Paylaşıldı [Video]
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Ölümlü Dünya 2’nin Vizyon Tarihi Belli Oldu: Tanıtım Fragmanı da Paylaşıldı [Video]

0

 

 

Ali Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Ölümlü Dünya filminin devamı olacak Ölümlü Dünya 2’den kısa bir tanıtım fragmanı paylaşıldı. Video, filmin 1 Aralık’ta sinemalara geleceğini gösterdi.

2018 yılında vizyona giren yerli komedi/aksiyon filmi Ölümlü Dünya, izleyenlerin büyük beğenisini toplamayı başarmıştı. Ali Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu film, nesilden nesile kiralık katil olan bir aileyi konu ediniyordu.

Geçtiğimiz yıl ise hayranları sevindirecek bir haber gelmiş ve filmin devamının geleceği açıklanmıştı. Bugün ise yeni film hakkında önemli gelişmeler yaşandı. Kısa bir tanıtım fragmanı paylaşılırken vizyon tarihi de duyuruldu.

Ölümlü Dünya 2, 1 Aralık’ta vizyona girecek

TAFF Pictures, sosyal medya platformları üzerinden “Az Kaldı, geliyoruz” ifadelerini kullanarak kısa bir tanıtım fragmanı paylaştı. Yaklaşık 30 saniyelik video, Mermer ailesini tekrar bizlerle buluşturacak Ölümlü Dünya 2’nin 1 Aralık 2023’te sinemalara geleceğini duyurmuş oldu.

İlk filmde olduğu gibi bu filmde de yönetmen koltuğunda Ali Atay yer alıyor. Çekimleri haziran ayında başlayan ve geçtiğimiz haftalarda tamamlanan filmin senaryosunu Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda ise Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Giray Altınok, Feyyaz Yiğit, Sarp Apak, Mehmet Özgür, İrem Sak gibi isimler bulunacak.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir