Microsoft’un Windows için tasarladığı yeni e-posta uygulaması sızdırıldı
  1. Ana Sayfa

Microsoft’un Windows için tasarladığı yeni e-posta uygulaması sızdırıldı

0

 Yazılım devi Microsoft, Windows için yeni bir Outlook e-posta istemcisi yayınlamaya hazırlanıyor. One Outlook adlı uygulama Windows’taki Posta ve Takvim uygulamalarının yerini alacak.

 

Microsoft’un Windows için tasarladığı One Outlook adlı yeni e-posta uygulaması internete sızdırıldı. Bazı kullanıcılar yazılım devinin 2021’in başında geliştirmeye başladığı e-posta istemcisini bilgisayarlarına indirebildi.

One Outlook’un web tabanlı bir uygulama olduğunu belirtelim. Bununla birlikte Outlook posta hizmetinin tarayıcı sürümünde yer alan işlevleri e-posta istemcisi ve takvim öğeleri ile birlikte içerisinde barındırdığını da eklemek gerekir.

Resmi beta sürümü yakında çıkacak

One Outlook’un Windows 10/11’deki yerleşik Posta ve Takvim uygulamalarının yerini alması bekleniyor. Konuyla ilgili açıklama yapan bir Microsoft temsilcisine göre, uygulamanın resmi beta sürümü önümüzdeki haftalarda yayınlanacak.

Bu arada yeni Outlook istemcisinin daha sonra macOS ve Linux işletim sistemleri için de kullanıma sunulacağı belirtiliyor. Uygulamanın duyurusunun 24-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Build 2022 geliştirici konferansında yapılması muhtemel.

 

Kaynak:https://rwzone.net/teknoloji/microsoftun-windows-icin-tasarladigi-yeni-e-posta-uygulamasi-sizdirildi/.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap