1. Anasayfa
 2. Sinema

Netflix, ‘Gerçek Squid Game’ Yarışmasının İlk Fragmanını Yayınladı: Yayın Tarihi de Kesinleşti!

Netflix, ‘Gerçek Squid Game’ Yarışmasının İlk Fragmanını Yayınladı: Yayın Tarihi de Kesinleşti!
0

 

Netflix, geçtiğimiz yıl duyurduğu ve başvuruları da çoktan topladığı Squid Game yarışması için ilk fragmanını yayınladı. “The Challenge”, 22 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak.

Dijital içerik platformları arasında liderliğini koruyan Netflix, Güney Kore yapımı Squid Game ile tüm zamanların en çok izlenen yapımına imza atmıştı. Bu başarıyı daha fazla gelire çevirmek isteyen şirket, geçtiğimiz yıl Squid Game’i gerçek hayata taşıyacak bir yarışma düzenleyeceğini duyurmuştu.

Şimdiyse Squid Game: The Challenge olarak isimlendirilen yapımla ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Netflix, projenin ilk fragmanını resmen yayınladı. Gelin hem fragmana hem de yarışma ile ilgili diğer detaylara bakalım.

Squid Game: The Challenge fragmanı:

Squid Game: The Challenge konusu:

Netflix’ten yayınlanacak olan yarışma Squid Game: Challenge, 10 bölümden oluşacak. Yarışmacılar, orijinal dizide gördüğümüz oyunları gerçek hayatta oynayacak. Tabii dizideki gibi ölümler yaşanmayacak. 

Squid Game: The Challenge yayın tarihi:

squid game challenge

Netflix, Squid Game: The Challenge’ın Kasım 2023’te yayınlanacağını açıklamıştı. Bugün paylaşılan fragman, resmi yayın tarihini de ortaya koydu. Buna göre; Squid Game: The Challenge’ı 22 Kasım’da izleyeceğiz. Yarışma, tahmin edebileceğiniz üzere Netflix’te yayınlanacak.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.