Huawei, Türkiye’ye Çıkarma Yaptı: 5 Yeni Dizüstü Bilgisayar ve 2 Tablet Satışa Sundu
 1. Anasayfa
 2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Huawei, Türkiye’ye Çıkarma Yaptı: 5 Yeni Dizüstü Bilgisayar ve 2 Tablet Satışa Sundu

0

Huawei, Türkiye’de 5 yeni dizüstü bilgisayar ve 2 yeni tablet modeli satışa sundu. Yeni ürünler arasında her bütçeye göre model bulunuyor.

Türkiye’de yeni bir lansman etkinliği gerçekleştiren Çinli teknoloji devi Huawei, deyim yerindeyse çıkarma yaptı. Birbirinden şık ve güçlü MateBook dizüstü bilgisayarlarının yanı sıra özellikle öğrencilerin en önemli yardımcılarından olacak MatePad tabletleriyle sahne alan Huawei, ‘Okula Dönüş Fırsatları‘ kapsamında güzel kampanyalar da sunuyor.

Huawei’nin Türkiye’de satışa sunduğu yeni dizüstü bilgisayarlarından en güçlüsü, MateBook X Pro olarak karşımıza çıktı. Ayrıca MateBook 16s, MateBook D Serisi de daha uygun fiyatlı alternatifler olarak gösterildi. Tablet tarafında ise MatePad Air ve MatePad 11.5 en yeni Huawei tabletler olarak satışa sunuluyor.

Huawei’nin Türkiye’de satışa sunduğu yeni ürünler şu şekilde:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir