1. Ana Sayfa
  2. Genel

Twitter’a Düzenleme Özelliği Geliyor

Twitter’a Düzenleme Özelliği Geliyor
0

Twitter’a Düzenleme Özelliği Geliyor: Elon Musk Göndermeli Paylaşım ile Duyuruldu [Video]

Twitter, yıllardır belki de en çok istenen özellik olan düzenleme özelliğini test etmeye başlayacağını açıkladı. Duyurunun yapıldığı paylaşımda Elon Musk göndermesi de dikkat çekti.

Geçtiğimiz günün en büyük gündem maddelerinden biri, Twitter’dan aldığı hisse ile bir anda şirketin en büyük pay sahibi yatırımcısına dönüşen Elon Musk olmuştu. Geçtiğimiz haftalardan itibaren bazı sinyaller veren ve en sonunda Twitter’ın hisselerinin %9,2’sini satın alan Musk, hemen ardından da söz hakkını kullanmaya başladı.

Musk’ın Twitter adımı sonrası en çok dikkat çeken paylaşımlarından biri de geçtiğimiz gün açtığı bir anket oldu. Twitter’a yıllardan beridir gelmesi beklenen; hatta zaman zaman Twitter’dan gelen resmi açıklamalarla da hep gözümüzü yolda bırakan ‘Düzenleme’ özelliğini oylamaya sunan Musk’ın anketi büyük ilgi gördü. Anket henüz kapanmamışken Twitter’dan gelen bir duyuru, tüm kullanıcıları heyecanlandırmaya yetti.

Düzenleme butonu çok yakında test edilmeye başlanacak

 

Düzenleme butonunun nasıl görüneceğine yönelik bir de video geldi

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap