Heyecanla Beklenen Amazon Prime’ın Sevilen Dizisi The Boys’un 4. Sezon Fragmanı Yayımlandı! [VİDEO]
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Heyecanla Beklenen Amazon Prime’ın Sevilen Dizisi The Boys’un 4. Sezon Fragmanı Yayımlandı! [VİDEO]

0

 

Beklentileri yüksek tutan Amazon Prime, The Boys’un 4. sezon fragmanını yayımladı. Brezilya’da CCXP kongresinde yayımlanan fragmana bakılırsa, yeni sezon aksiyon dolu geçecek.

Amazon Prime, gün geçtikçe dizi yelpazesini daha da genişletiyor. Her ne kadar süper kahraman temalı yapımlar çoğalsa da The Boys, aralarından sıyrılmayı başarıyor. 2019’da yayım hayatına başlayan ve 4. sezonu için çekimlere başlanan The Boys’un 4. sezon fragmanı paylaşıldı.

Amazon, Gareth Ennis ve Darick Robertson’ın çizgi romanlarından uyarlanan dizi için kolları sıvamış durumda. Ayrıca The Boys evreninde geçecek olan yepyeni bir spin-off dizisi üzerinde çalışan Amazon, izleyicileri heyecanlandırmayı başarıyor.

Amazon, dizinin 4. sezonu için bir fotoğraf paylaştı.

The Boys, amazon prime

The Boys’un 4. sezon fragmanı

Dizinin ilk sezonundan bu yana gördüğümüz aksiyon dolu sahneler, bu sezon da sıcaklığını koruyor. Fragmana bakılırsa The Boys, 4. sezona Neuman ve Singer’ın seçimi kazanmasıyla başlayacak gibi görünüyor; bu da gizli süper kahraman Neuman’dan intikam almaya çalışan Butcher, Hughie ve Boys’un aleyhine olacak.

Variety’nin Eric Kripke ile kısa zaman önce yaptığı röportajda “Gen V” spin-off’unda tanıtılan süper hedefli virüs, The Boys” 4. Sezonunda önemli bir olay örgüsü noktası olacak. Yeni sezonun 2024’te yayımlanacağı kesin. Ancak Amazon, yeni sezon için herhangi bir tarih vermedi.

 

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=F9U-yoJbgWs&ab_channel=PrimeVideo
 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir