Görevimiz Tehlike 7’nin Aksiyonu Bol İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı [Video]
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Görevimiz Tehlike 7’nin Aksiyonu Bol İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı [Video]

0

Görevimiz Tehlike serisinin sabırsızlıkla beklenen yeni filminin ilk tanıtım fragmanı bugün yayınlandı. Görevimiz Tehlike 7, 14 Temmuz 2023’te vizyona girecek.

Aksiyon filmlerinin en başında gelen serilerinden Görevimiz Tehlike, günümüzde hız kesmeden ilerlemeye devam ediyor. Tom Cruise’un başrolünde olduğu aksiyon serisi, bugünse pek çok aksiyon severi sevindirecek bir haberle geldi. Görevimiz Tehlike’nin yeni filminden ilk tanıtım fragmanı bugün yayımlandı.

Normal şartlarda Eylül 2022’de çıkacağı açıklanan fakat sonrasında ertelenen Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One (Görevimiz Tehlike 7) filminin fragmanı şimdiden pek çok kişiyi heyecanlandırdı. Aksiyonun dorukta olduğu fragman şu şekildeydi:

Görevimiz Tehlike 7 fragmanı:

Görevimiz Tehlike 7, oyuncu kadrosunda Tom Cruise’un yanı sıra Ethan Hunt, Hayley Atwell, Pom Klementieff, Mark Gatiss ve elbette Rebecca Ferguson, Simon Pegg ve Ving Rhames gibi isimlere yer verecek. Film, ilk Görevimiz Tehlike filminden esintilere yer verecek ve serinin ‘zirvesi’ olacak.

Görevimiz Tehlike 7’nin fragmanı bugün yayımlanmış olsa da filmin çıkışına halen bir yıldan uzun bir zaman var. Film, 14 Temmuz 2023 tarihinde vizyona girecek. Fragmanın bu denli erken paylaşılmasının nedeniyse daha farklı. Yukarıda gördüğümüz fragman, geçtiğimiz gün sızdırılmış ve sosyal medyada paylaşılmıştı.


 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir