Google Keep notları artık Android cihazların ana ekranında mevcut
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Google Keep notları artık Android cihazların ana ekranında mevcut

0

 

Google, Google Keep’i kullanırken Android cihazlarda birinci sınıf bir kullanıcı deneyimi sağlama misyonunu destekleyen çift bölmeli görünüm, sürükleme ve bir dizi başka özelliğe ek olarak, Keep single note widget’ını tanıtıyor.


Bu yeni özellik sayesinde, bir notu veya listeyi ana ekranınıza “sabitleyebilir” ve tek bir dokunuşla Keep uygulamasında düzenleyebilirsiniz. Listeler, Keep uygulamasını açmak zorunda kalmadan onay kutularını doğrudan notta değiştirmenizi sağlar. 
 
Ayrıca, notlarınız ve listeleriniz Keep uygulamasında bulunan arka plan renklerini ve hatırlatıcıları yansıtacaktır. Son olarak, iki veya daha fazla kişi arasında paylaşılan bir not olup olmadığını belirtmek için notun altında bir ortak çalışan simgesi görünecektir.
Ana ekranınızdaki en önemli notlarınıza ve listelerinize hızlı ve kolay erişim sağlayarak, bu özelliğin Keep uygulamasını kullanırken verimliliğinizi artırdığını umuyoruz.
 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap