Gişede Tarih Yazan “Avatar: The Way Water”, Dijitale Geliyor: Yayın Tarihi Belli Oldu
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Gişede Tarih Yazan “Avatar: The Way Water”, Dijitale Geliyor: Yayın Tarihi Belli Oldu

0

 

Gişede büyük başarı yakalayan Avatar: The Way of Water’ın, dijital olarak 28 Mart’ta yayınlanacağı açıklandı.

13 yıllık bir bekleyişin ardından vizyona giren ikinci Avatar filmi Avatar: The Way of Water, beklendiği gibi gişede büyük bir başarı yakaladı ve izleyenlerden büyük beğeni topladı. Öyle ki yönetmen koltuğunda James Cameron’ın oturduğu yapım, şu anda 2 milyar 799 milyon dolarlık hasılatla Avatar ve Avengers: Endgame’in ardından tüm zamanların gişede en başarılı üçüncü filmi konumunda.

Şimdi ise Avatar: The Way of Water’ın yaklaşık üç ay sonra dijital olarak yayınlanacağı açıklandı. Filmin hangi platformlarda yer alacağı da belli oldu.

Avatar: The Way of Water, 28 Mart’ta dijital olarak çıkacak

 

Variety’nin aktardığına göre ikinci Avatar filmi, 28 Mart 2023 tarihinde 4K UHD kalite ve Dolby Atmos seçenekleriyle dijital olarak yayınlanacak. Yapım; Amazon Prime Video, Apple TV, Vudu ve Movies Everywhere platformlarına gelecek. Kullanıcılar, ücretini ödeyerek filme ulaşabilecekler. Türkiye’de bu şekilde çıkış yapmayacağını belirtelim.

Ayrıca filmin ilerleyen zamanlarda Disney+’a geleceğini belirtmeden geçmemek gerek. Şu anki hamle, yalnızca yapım için para ödeyen kullanıcılara yönelik. Film, henüz belli olmayan bir tarihte Disney+ aboneleri için de çıkış yapacak.

Avatar: The Way of Water’ın dijital versiyonunun bazı bonuslarla geleceğini de ekleyelim. Gelen bilgilere göre yapım, Pandora’yı keşfetmeyi ve filmin çekim sürecini anlatan üç saatlik ekstra içeriğe sahip olacak.

The Way of Water, ilk Avatar filminin 10 yıl sonrasını anlatıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Kate Winslet gibi isimler yer alıyor.

 

Kaynak: https://variety.com/2023/film/news/avatar-the-way-of-water-digital-release-date-1235543534/ 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir