E bu Overwatch olmuş: Marvel Rivals’tan Loki’li yeni oynanış videosu geldi
 1. Anasayfa
 2. Oyun

E bu Overwatch olmuş: Marvel Rivals’tan Loki’li yeni oynanış videosu geldi

0

 

Marvel evreninin yeni 5v5 aksiyon nişancı oyunu Marvel Rivals ‘tan Loki karakterini içeren yeni oynanış videosu paylaşıldı.

NetEase Games’un yayıncılığını üstlendiği yeni süper kahraman nişancı oyunu Marvel Rivals için Loki’nin neler yapabildiğini gösteren bir oynanış videosu paylaştı. Hilekar Loki’nin yeteneklerinin çoğu, oyuncuların kafasını bir hayli karıştıracak gibi görünüyor.

Marvel Rivals Loki oynanış videosu: Overwatch’an Reaper’ı izliyor gibiyiz


Bu yeni fragmanda, Loki’nin etkili uzun menzilli saldırılarını görebiliyoruz, ancak yetenekleri bununla sınırlı değil. Eğer oyuncular ona çok yaklaşırlarsa, bedenini terk edip güvenli bir yere gidebiliyor.

 

Ayrıca yakındaki bölgelere ışınlanma gücüne de sahip olacak, bu da Overwatch 2’deki Reaper’ın yeteneğine benziyor. Loki’nin en dikkat çekici özelliği ise, başka bir karaktere dönüşmesi ve bunu yaparken onların tüm yeteneklerini kazanması. Bu da Echo’ya benziyor.

Şu anda Marvel Rivals’ın net bir çıkış tarihi yok, ancak PC’de çıktığında ücretsiz olacak. Oyunu yakında denemek isteyenler Mayıs ayına planlanan alfa testi sürecine kaydolabilirler. Testin sadece PC oyuncuları için olacağını belirtelim. Oyunda Black Panther, Spider-Man, Magneto, Doctor Strange, Groot, Iron-Man ve Scarlet Witch gibi çeşitli Marvel karakterlerini oynama şansına sahip olacağız.

Oyunun tam sürümünün konsollara gelip gelmeyeceği şu an için belirsiz. PC oyuncuları ise oyunu hem Steam‘de hem de Epic Games Store’da listelerine ekleyebilecekler.

Siz Marvel Rivals oynanış videosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Loki’yi beğendiniz mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir