Çağatay Ulusoy’un Yeni Netflix Dizisi Kübra’dan İlk Uzun Fragman Geldi
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Çağatay Ulusoy’un Yeni Netflix Dizisi Kübra’dan İlk Uzun Fragman Geldi

0

Netflix, yeni Türk dizisi Kübra için ilk uzun fragmanını paylaştı. Paylaşılan video, diziyle ilgili bazı ipuçları veriyor.

Netflix, bir süredir üzerinde çalıştığı yeni Türk dizisi “Kübra” için yeni bir video yayımladı. Şirketin resmî YouTube kanalından servis edilen video, dizinin ilk uzun fragmanı olarak kayıtlara geçti ve diziden neler bekleyebileceğimizi ortaya koyuyor.

Peki Kübra’nın konusu ne? Hangi oyuncular yer alıyor? Gelin hep birlikte yaklaşmakta olan yeni Netflix dizisi ile ilgili tüm açıklamalara yakından bakalım.

Kübra fragmanı:

Kübra konusu:

Netflix Kübra

Kübra dizisi, Gökhan isimli bir karakterin başına gelen olayları anlatıyor. Çevresinde sevilen bir isim olarak bilinen Gökhan, katıldığı bir arkadaşlık grubunda, Kübra isimli bir kullanıcıdan gizemli mesajlar almaya başlar. Gelecekten geliyor gibi görünen mesajlar, Gökhan’a hem takipçi hem de düşman kazandıracaktır.

Kübra oyuncu kadrosu:

Dizinin başrol oyuncusu, sevilen isimlerden Çağatay Ulusoy. Ayrıca Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan ve Erdem Şenocak gibi isimler de Kübra’da yer alıyor.

Kübra yayım tarihi:

Kübra için paylaşılan ilk video, dizinin yayım tarihinin 18 Ocak olduğunu gözler önüne sermişti.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir