Ata Demirer’in Yeni Filmi ‘Bursa Bülbülü’ Disney+’ta Yayınlandı: İşte Gelen İlk Tepkiler
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Ata Demirer’in Yeni Filmi ‘Bursa Bülbülü’ Disney+’ta Yayınlandı: İşte Gelen İlk Tepkiler

0

 Ata Demirer’in yeniden ekranlara döndüğü Bursa Bülbülü filmi Disney+’ta yayınlandı. Filme gelen ilk tepkileri bir araya getirdik.

Türkiye’nin en popüler komedyenlerinden Ata Demirer, uzun süre sonra yeniden yepyeni bir filmle ekranlara döndü. Demirer’in yeni filmi Bursa Bülbülü, Disney+’ta yayınlandı.

Bursa’da bir çay bahçesinde şarkıcılık yapan Cengiz karakterini merkezine alan film, şu ana kadar izleyicilerinden olumlu yorumlar toplamayı da başardı. Filme gelen tepkilerden bazıları şu şekildeydi:

Bursa Bülbülü’ne gelen tepkiler:

bursa bülbülü

bursa bülbülü

bursa bülbülü

bursa bülbülü

Bursa Bülbülü fragmanı:

Bursa Bülbülü konusu:

Bursa Bülbülü, çay bahçesinde şarkıcılık yapıp en büyük tutkusu albüm çıkarmak olan Cengiz’in Taşkın’la karşılaşmasını konu alıyor. Fakat Taşkın’ın babası Şerafettin’in yaptığı bestenin kendi albümü için iyi bir çıkış olacağını düşünen Cengiz, besteyi borçla satın alıyor.

Taşkın bu parayı harcadığındaysa Cengiz, parayı yeniden kazanmak için Taşkın ve kardeşi Arzu ile sahneye çıkmaya başlıyor.

Bursa Bülbülü oyuncu kadrosu:

Başrolünde Ata Demirer’in olduğu Bursa Bülbülü, oyuncu kadrosunda Özge Özacar, Cem Gelinoğlu, Melek Baykal ve Tarık Papuççuoğlu gibi önemli isimlere yer veriyor.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap