Zirve bir türlü değişmiyor: En popüler oyunlar belli oldu!
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Zirve bir türlü değişmiyor: En popüler oyunlar belli oldu!

0

SteamDB, haftanın en çok satanlar listesini yeniledi. Peki listede hangi oyunlar var? İşte en çok satan oyunlar!

Oyun pazarındaki hareketlilik son hızıyla devam ederken, tüketici cephesinde seçeneklerin çok olması nedeniyle bir kafa karışıklığı söz konusu. Bu gibi durumlarda seçimi kolaylaştırmak için SteamDB gibi platformlar tarafından belirli aralıklarla paylaşılan listeler büyük rol oynuyor. Peki an itibariyle oyun pazarının en popüler yapımları hangileri? İşte Steam en çok indirilen oyunlar!
Steam en çok indirilen oyunlar

Steam hakkında paylaştığı verilerle bilinen SteamDB, haftanın en çok satanları listenini yeniledi. Listenin ilk sırasında oynaması ücretsiz bir yapım olan CS: GO yer alırken, ikinci sırada uzunca bir süredir zirvede yer aldıktan sonra Modern Warfare 2 ve Hogwarts Legacy gibi yapımların çıkış yapmasıyla listede gerilemeye başlayan Valve’ın el konsolu Steam Deck yer aldı.


 

Steam en çok indirilen oyunlar

Listenin üçüncü sırasında Baldur’s Gate 3 yer alıyor. Dördüncü sıradaysa SgtOkiDoki’nin geçen ay oyuncuların beğenisine sunduğu BattleBit Remastered karşımıza çıkıyor. Beşinci sırada NARAKA: BLADEPOINT ve son olarak altıncı sırada PUBG: BATTLEGROUNDS bulunuyor.

Steam geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunlar listesi:

 1. Counter-Strike: Global Offensive
 2. Baldur’s Gate 3
 3. BattleBit Remastered
 4. NARAKA: BLADEPOINT
 5. PUBG: BATTLEGROUNDS
 6. DAVE THE DIVER
 7. Apex Legends
 8. Call of Duty®: Modern Warfare® II
 9. Jagged Alliance 3


Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Listede görmeyi beklediğiniz bir oyun var mıydı? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir