Yılın En Bomba İndirimlerini Göreceğimiz ‘Amazon Prime Day’ Tarihi Belli Oldu: Türkiye’de 1 Hafta Sürecek!
 1. Anasayfa
 2. Sektörel

Yılın En Bomba İndirimlerini Göreceğimiz ‘Amazon Prime Day’ Tarihi Belli Oldu: Türkiye’de 1 Hafta Sürecek!

0

Amazon, yılın merakla beklenen etkinliklerinden Prime Day indirim günlerinin tarihini açıkladı. İndirimler, ülkemizde yurt dışından daha uzun sürecek.

E-ticaret platformu Amazon’un her yıl beklenen indirim günleri Prime Day için tarih belli oldu. Sadece Amazon Prime abonelerinin faydalanabileceği indirimler yurt dışında iki gün sürecekken ülkemizde koca bir haftayı kapsayacak.

Amazon Prime Day, yurt dışında 11 ve 12 Temmuz tarihlerinde, Türkiye’de ise 11-17 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Amazon Prime aboneleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da Prime Day öncesi alışveriş listelerini hazırlamaya başlayabilirler.

Amazon Prime Day nedir?

Amazon Prime Day, e-ticaret devinin tüm dünya çapında uzun yıllardır bir gelenek haline getirdiği indirim festivalidir. Ancak Amazon Prime aboneliğinin hizmete sunulmasıyla birlikte indirimler, Prime abonelerine özel hale geldi.

Prime Day indirimlerinde bazı ürünler sadece kaçırılmayacak derecede indirime girmekle kalmıyor, tarihindeki en düşük seviyeleri dahi görebiliyor. İndirimler birkaç saatliğine, bir günlüğüne veya birkaç günlüğüne geçerli olabiliyor.

Amazon, geçtiğimiz yıl ekim ayının iki gününü de kapsayan sadece Türkiye’ye özel ayrı bir Prime Day daha düzenlemişti. Bu yıl bu indirimlerin tekrarlanıp tekrarlanmayacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir