Windows 11, Artık Ayarlar Ekranında Bile Reklam Yapacak
 1. Anasayfa
 2. Windows

Windows 11, Artık Ayarlar Ekranında Bile Reklam Yapacak

0

 

Microsoft, Windows 11’in Ayarlar sayfasında yeni bir reklam göstermeye başlayacak. Oyuncular, bu reklam ile Game Pass aboneliği satın almaya yönlendirilecekler.

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, Windows 11 için “22635.3500” kodlu beta sürümü yayımladı. Bu beta sürüm, beraberinde dikkat çeken bir gelişmeyi getirdi. Yeni sürümü kullanmaya başlayan bazı kullanıcılar, Windows 11’in Ayarlar bölümünde reklam görmeye başladıklarını bildirdiler.

Windows 11’in Ayarlar bölümüne eklenen yeni reklamında, Game Pass abonelikleriyle ilgili bilgiler paylaşıldığını görüyoruz. Kullanıcılar, buradan Game Pass satın almalarına yönelik detaylar görüyorlar. 

Tüm kullanıcılara gösterilmeyecek

Windows 11

Edinilen bilgilere göre Windows 11’in Ayarlar sayfasına eklenecek Game Pass reklamı, tüm kullanıcılara gösterilmeyecek. Bu reklam, bilgisayarında aktif olarak oyun oynayan Windows 11 Home ve Windows 11 Pro kullanıcıları görecek.

Microsoft’un Windows 11’de test ettiği yeni reklamı son kullanıcıya ne zaman ulaştıracağı belli değil. Ancak artık şunu kabullenmeliyiz ki Microsoft, Windows 11’de bulduğu her boşluğu küçük reklamlarla dolduracak. Bakalım kullanıcıların tepkisi nasıl olacak.

 

Kaynak:https://www.windowscentral.com/software-apps/windows-11/microsoft-snuck-another-ad-into-windows-11-over-the-weekend-but-will-it-be-added-to-your-pc 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir