Unreal Engine 5’li Venom işte böyle görünecek!
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Unreal Engine 5’li Venom işte böyle görünecek!

0

Unreal Engine 5 ile bir Venom oyunu yapılsa nasıl görünürdü? İşte Spider-Man’in başarısını gözler önüne seren konsept.

 


 

Resmi oynanış fragmanı olmasa da, konsept videonun dikkat çektiğini belirtmek gerekiyor. Venom’un duvarda sürünme ve şehirde çeşitli düşmanlara karşı savaşma becerisini gösteren video, ayrıca kendine özgü yeteneklerini de nasıl kullanacağını ortaya çıkardı.

Konsetpi hazırlayan kişi, gerçekçi grafik ve ışık efektleri oluşturmak için Unreal Engine 5’in Nanite ve Lumen gibi gelişmiş teknolojilerinden faydalandı. Ayrıntılı karakterlerden akıcı animasyonlara kadar, Insomniac’ın Venom oyununa dair fikir vermeyi başardı.

Öte yandan bugüne kadar çıkan söylentiler, Insomniac’ın Spider-Man oyunlarının başarısının ardından bir Venom yapımı üzerinde çalıştığını gösterdi. Ayrıca bir şirket çalışanı, hayranların taleplerini dinlediklerini söyleyerek spekülasyonları daha da körüklemeyi ihmal etmedi.

spider-man-gelistirici-sessizligi-bozdu

Henüz resmi olmasa da, bu konsept çalışması Venom için merak uyandırmayı başardı. Yakın gelecekte bir oyun paylaşılmayacak, ancak neler bekleyebileceğimizi gösteriyor.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir