The Walking Dead’in Orijinal Hikâyesini Anlatan Oyun, “The Walking Dead: Destinies”in Çıkış Tarihi Belli Oldu
 1. Anasayfa
 2. Oyun

The Walking Dead’in Orijinal Hikâyesini Anlatan Oyun, “The Walking Dead: Destinies”in Çıkış Tarihi Belli Oldu

0

The Walking Dead’in ana dizisini konu alan ve birebir işleyen yeni oyun “Destinies”in ne zaman piyasaya sürüleceği belli oldu. Oyun, tüm platformlarda oynanabilir olacak.

2010 yılında yayınlanmaya başlayan ve senelerce tüm dünyada en popüler dizilerden birisi olmayı başaran The Walking Dead, geçtiğimiz aylarda dikkat çeken bir gelişmeye ev sahipliği yapmıştı. Yapılan açıklamalarda, dizinin hikâyesini konu alan ve birebir işleyecek olan The Walking Dead: Destinies isimli yeni bir oyunun geleceği açıklanmıştı.

Bugünse The Walking Dead: Destinies ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Oyunun yeni fragmanı yayınlandı. Bu fragman, The Walking Dead hayranlarını mest edecek yeni oyunun ne zaman piyasaya sürüleceğini gözler önüne serdi.

The Walking Dead: Destinies çıkış tarihi:

The Walking Dead: Destinies

Bugün paylaşılan fragmana göre The Walking Dead: Destinies, 17 Kasım 2023 tarihinde yayınlanacak. Oyun; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’lerde oynanabilir olacak.

The Walking Dead: Destinies için hazırlanan yeni fragman:

The Walking Dead: Destinies nasıl bir oyun olacak?

Üçüncü taraf aksiyon macera türündeki oyun, The Walking Dead’in zombi dolu orijinal hikâyesini anlatacak. Oyun, dizinin ilk dört sezonunu konu alacak.

The Walking Dead: Destinies sistem gereksinimleri:

the walking dead destinies

Geliştirici ekip, şu an için sistem gereksinimlerine ilişkin bir açıklamada bulunmadı.

The Walking Dead: Destinies fiyatı:

The Walking Dead: Destinies’in listeleme sayfaları henüz açık değil. Ancak oyunun resmî internet sitesindeki bilgilere baktığımızda, The Walking Dead: Destinies satın almak isteyen bir oyuncunun 49,99 dolar ödeme yapması gerekeceğini görüyoruz. Oyunun Türkiye fiyatları netleştiğinde, sizleri yeniden bilgilendireceğiz.

The Walking Dead: Destinies ilk fragmanı:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir