Stranger Things’in Dördüncü Sezon Fragmanı Yayımlandı!
 1. Anasayfa
 2. Genel

Stranger Things’in Dördüncü Sezon Fragmanı Yayımlandı!

0

Stranger Things’in 4. Sezondan İlk Fragman Geldi! [Video]

Yaklaşık üç yıllık aranın ardından yeniden dönüş yapacak Stranger Things’in dördüncü sezonunun ilk fragmanı yayımlandı. Fragman, yeni sezona dair heyecanı daha da alevlendirdi.

Stranger Things hayranlarının 3 yıllık beklentileri en sonunda önümüzdeki haftalarda sona erecek. Popüler bilim kurgu dizisi, sevilen karakterleriyle ve merak uyandıran bir sezon bitişinin ardından mayıs ayında yeniden dönecek. Dizinin dönüşüne az bir zaman kala akıllardaki soru işaretleri artmaya devam ederken, bugün dizinin yeni sezonundan ilk fragman geldi.

Netflix tarafından yayımlanan dördüncü sezon fragmanı, üç senelik hasret ve en uzun sezon olmaya hazırlanan sezonun beklentilerini karşılayacak şekilde 3 dakikalık uzunluktaydı. Birbirinden ayrılan üç ailenin bir şekilde ortak bir hikâyede buluştuğu yeni sezonun fragmanı şu şekildeydi:

Stranger Things dördüncü sezon fragmanı:

Henüz bugün yayımlanan yeni detaylar, Stranger Things’in dördüncü sezonunun bir saatten kısa bölümlere sahip olmayacağını ve en uzun sezon olacağını gösteriyordu. Ayrıca dizinin yaratıcıları, doğrudan kendi paylaştıkları açıklamada yeni sezonda Upside Down’ın tam olarak ne olduğunun da açıklanacağını paylaşmışlardı.

Stranger Things’in dördüncü sezonu, 27 Mayıs’ta Netflix’te yayımlanacak.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir