Squid Game’den Daha Şiddetli Film Geliyor!
 1. Anasayfa
 2. Genel

Squid Game’den Daha Şiddetli Film Geliyor!

0

Squid Game’in Yönetmeni, Diziden ‘Daha da Şiddetli’ Bir Film İçin Kolları Sıvadı: Yaşlıları Öldürme Kulübü…

Squid Game yönetmeni Hwang Dong-hyuk, bir sonraki projesini açıkladı. Hwang, yeni projesinin “Squid Game’den daha şiddetli” bir film olduğunu paylaştı.

Netflix’in en başarılı dizisi haline dönüşen Güney Kore yapımı Squid Game, halen dünyada kendisini hissettirmeye devam ediyor. On milyonlarca kişinin izlediği, internette ve dünyada yeni akımların başlamasına neden olan bu dizinin ikinci sezonunun geleceği kesinken bugün, Squid Game’in yönetmeninden yeni bir haber daha geldi.

Squid Game’in yönetmeni Hwang Dong-hyuk, bir sonraki projesini açıkladı. Netflix’in en büyük yapımının yönetmeni olan Hwang, yeni yapımının Squid Game kadar çılgın ve vahşi olacağını işaret eden detayları da paylaştı. Variety’ye konuşan Hwang, ‘Killing Old People Club (Yaşlıları Öldürme Kulübü)’ isimli romanı filme uyarlayacağını açıkladı.

Squid Game’den daha şiddetli olacak

Umberto Eco tarafından kaleme alınan kitabın sinemaya uyarlanması için Hwang, şimdiden 35 sayfalık bir senaryo ortaya çıkardığını da açıkladı. Ayrıca yönetmen, filmin isminden de anlayabileceğimiz üzere bu filmin “bir başka tartışma yaratan film” olacağını belirtti. Paylaştığı sonraki detaysa tartışmanın Squid Game’den de büyük olacağını gösterdi.

Squid Game, her ne kadar dünya çapında şiddet konusunda büyük tartışmalara yol açsa da Hwang, bu tartışmalara yeni filmiyle körük atacak. Hwang, bunun ipucunu yeni filmin Squid Game’den bile daha şiddetli olacağını söyleyerek verdi. Hwang’ın açıklaması Squid Game hayranlarını heyecanlandırırken, diğer kesimiyse şimdiden endişelendirdi.

Kaynak:https://comicbook.com/movies/news/squid-game-director-new-movie-killing-old-people-club/.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir