PlayStation Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Ortaya Çıktı: Toplamda 778 TL’lik Oyun Bedavaya Dağıtılacak
 1. Anasayfa
 2. Oyun

PlayStation Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları Ortaya Çıktı: Toplamda 778 TL’lik Oyun Bedavaya Dağıtılacak

0

 

PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacak Nisan ayı oyunları ortaya çıktı. PlayStation Plus aboneleri, Nisan ayında toplam fiyatı 778 TL olan oyunlara bedavaya ulaşabilecek.

Japonya teknoloji devi Sony’nin PlayStation platformu için hizmete sunduğu ücretli abonelik sistemi PlayStation Plus’ın Mart ayında vereceği ücretsiz oyunları ortaya çıktı. Takip edenlerin bileceği üzere PlayStation Plus’un aylık ücretsiz oyunları her ay Sony’nin resmi açıklamasından önce sızdırılıyor. %99 oranında da doğru çıkıyor…

Nisan ayında PlayStation Plus abonelerine sunulacak oyunlara baktığımızda tüm oyunların hem PS4 hem PS 5 için geleceğini görüyoruz. Nisan ayında üç oyun ücretsiz olacak ve oyunların toplam fiyatı ise tam 778 TL ediyor. Eğer PlayStation Plus aboneliğiniz varsa oyunları 7 Nisan tarihinde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

İşte Nisan 2023’te ücretsiz hale gelecek oyunlar:

Meet Your Maker

Dead by Daylight’ın geliştiricisi olan ve Grid Legends, Rainbow Six: Extraction, Days Gone ve Halo: The Master Chief Collection gibi önemli oyunlarda görev alan Behaviour Interactive’in yeni oyunu olan Meet Your Maker, farklı yapısıyla dikkat çekiyor. FPS bir inşa etme ve yağmalama oyunu olan Meet Your Maker, çıkışından itibaren PlayStation Plus üyelerinin beğenisine sunulacak. Ancak oyunun PS5 için fiyatı henüz belli değil.

Sackboy: A Big Adventure

PS3 zamanlarından kalma bir platform efsanesi olan Sackboy’un yeni oyunu, klasik mekaniklere ek olarak pek çok yeni mekaniği çok daha başarılı grafiklerle oyunculara sunuyor. Ayrıca PS Store üzerinde oyundaki karakterlere giydirebileceğiniz onlarca farklı kostümünde bedava olduğunu hatırlatalım.

Tails of Iron

Filmlerde ve oyunlarda görmeye alıştığımız “Krallığını kurtaran kahraman” temasına fareler ve kurbağaların açısından yaklaşan Tails of Iron’ın göze hoş görünen grafiklerine sakın aldanmayın. Keza oyunun dövüş mekanikleri Dark Souls ile yarışabilecek kıvamda. Ancak eğer oyunu daha önce oynamadıysa mutlaka bir şans vermeniz gerektiğini belirtmemiz lazım.

PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz hale getirileceği söylenen bu oyunları nasıl buldunuz? PlayStation sahiplerinin bu oyunlara sahip olmak için PlayStation Plus abonesi olmalarına gerçekten gerek var mı?
 
Kaynak: https://blog.playstation.com/2022/06/01/playstation-plus-monthly-games-for-june-god-of-war-naruto-to-boruto-shinobi-striker-nickelodeon-all-star-brawl/ 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir