Netflix’in sessiz sedasız yükselen filmi
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Netflix’in sessiz sedasız yükselen filmi

0

Netflix’in sessiz sedasız izleyici ile buluşan filmi, izlenme rakamları ile dikkat çekiyor: Hayat Güzel (A beautiful life)… Peki, filmin konusu ne? Oyuncuları kimler? Yakından bakalım…


Netflix’in yeni filmi Hayat Güzel (A Beautiful Life) Haziran ayında izleyici ile buluştu. Sessiz sedasız yayına giren film listelerde yükseliyor. Netflix genelde filmler için çok fazla tanıtım-pazarlama yapmadan yayınlamasıyla ve yalnızca izleyicilerle nasıl bağlantı kurduklarını görmesiyle biliniyor. En son Danimarka yapımı A Beautiful Life da farklı değil. Ancak görünüşe göre film dikkat çekti.


HAYAT GÜZEL FİLMİNİN KONUSU NE?

Toskana’nın yönetmeni Mehdi Avaz’ın yönettiği bu romantik filmde Danimarkalı şarkıcı Christopher ilk kez başrolde oynuyor, ona Inga Ibsdotter Lilleaas, Christine Albeck Børge eşlik ediyor.

Film, olağanüstü bir sese sahip olan Elliott adında genç bir balıkçıyı konu alıyor. Tanınmış bir menajer tarafından keşfedildiğinde, onu kızıyla kayıt yapmak için eşleştirir. Elliott, hayatının fırsatından en iyi şekilde yararlanmak zorundadır. Netflix filmin konusunu şöyle paylaşıyor: Gizli yeteneği bir müzik yapımcısı tarafından keşfedilen genç bir balıkçı, yıldızlığa ve aşka hazır olup olmadığına karar vermelidir.

Film, başrol oyuncusu aktör ve Danimarkalı pop yıldızı Christopher tarafından bestelenen müzikleri kullanıyor.

Film pek çok ülkede ilk sıralara yükseldi. Dünyada ise 29 Mayıs-4 Haziran haftası, ilk hafta izlenme saatleriyle İngilizce olmayan filmler arasında 3’ncülüğe tırmandı. İzleyicilerden iyi yorumlar alan film şu anda Rotten Tomatoes’ta 50’den fazla değerlendirmeye dayanarak 100 üzerinden ortalama 87 puan aldı.

HAYAT GÜZEL FİLMİ FRAGMANI

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir