Netflix’in “Gerçek Squid Game” Yarışmasından Yeni Fragman Geldi!
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Netflix’in “Gerçek Squid Game” Yarışmasından Yeni Fragman Geldi!

0

Netflix, geçtiğimiz yıl duyurduğu ve başvuruları da çoktan topladığı Squid Game yarışması için ilk tam fragmanı yayınladı. “The Challenge”, 22 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak.

Dijital içerik platformları arasında liderliğini koruyan Netflix, tüm zamanların en çok izlenen yapımlarından biri olmayı başaran Güney Kore dizisi Squid Game’i 2021 yılında bizlerle buluşturmuştu. Bu başarıyı daha fazla gelire çevirmek isteyen şirket, geçtiğimiz yıl Squid Game’i gerçek hayata taşıyacak bir yarışma düzenleyeceğini duyurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtım fragmanı yayımlanan Squid Game: The Challenge’tan şimdi de ilk tam fragman geldi. Fragman, yarışmaya ve katılımcılara detaylı bir bakış atmamızı sağlarken dizidekine çok benzer unsurlarla karşılaşacağımızı ortaya koydu.

Squid Game: The Challenge fragmanı:

Squid Game: The Challenge konusu:

Netflix üzerinden bekleyenleriyle buluşacak Squid Game: The Challenge, 10 bölümden oluşacak. Yarışmacılar, orijinal dizide gördüğümüz oyunları gerçek hayatta oynayacak. Tabii dizideki gibi ölümler yaşanmayacak. Ancak bu havayı verecek sahte efektleri yarışmada göreceğiz.

Squid Game: The Challenge yayın tarihi:

squid game challenge

Netflix, geçtiğimiz haftalarda Squid Game: The Challenge’ın 22 Kasım’da platforma ekleneceğini duyurmuştu.

Squid Game: The Challenge’ın daha önce paylaşılan tanıtım fragmanı:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir