1. Ana Sayfa
  2. Sağlık ve Yaşam

Motorine Zam Bekleniyor – 9 Temmuz

Motorine Zam Bekleniyor – 9 Temmuz
+ - 0

 

Daha İndirimin Tadını Alamamıştık: Motorine Zam Bekleniyor!

Henüz dün gece 2,10 TL’lik indirim yapılan motorinin litre fiyatına yeniden zam yapılacağı öne sürüldü. Edinilen bilgilere göre motorinin litre fiyatı, 82 kuruş zamlanacak.

Küresel pazarda brent petrol fiyatlarındaki değişim ve dolar kurundaki hareketlilik, ülkemizdeki akaryakıt fiyatlarının sürekli oynamasına neden olmaya devam ediyor. Henüz bugün itibarıyla motorinin litre fiyatında 2,10 TL’lik indirim yapılmışken yarın motorine yeni bir zam geleceği ifade ediliyor.

Sektör kaynaklarından edinilen bilgilere göre motorin fiyatları, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 81 kuruş zamlanacak. Yeni zamla birlikte henüz yeni 24 TL seviyelerine çekilen motorinin litresi, yeniden 25 TL üzerine tırmanacak. Üç büyük şehirde motorinin litre fiyatı şu şekilde olacak:

Olası yeni zamla üç büyük şehirde motorin fiyatları:

  • İstanbul: 24,56 TL – > 25,39 TL
  • Ankara: 24,67 TL -> 25,49 TL
  • İzmir: 24,69 TL -> 25,51 TL

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap