Little Nightmares 3 oynanış fragmanı yayınlandı!
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Little Nightmares 3 oynanış fragmanı yayınlandı!

0

Sevilen gerilim oyunu Little Nightmares 3 için geçtiğimiz gün bir oynanış fragmanı yayınlandı. Gelin detaylara beraber göz atalım.

Supermassive Games, merakla beklenen Little Nightmares 3 için 18 dakikalık heyecan verici bir oynanış fragmanı yayınladı ve The Necropolis olarak bilinen kabus dolu bir çöl manzarasında geçen co-op oynanışın tanıtımını yaptı.

Little Nightmares 3 ile birlikte seriye ilk defa co-op mekaniği geliyor

Bu alfa öncesi görüntü, yeni co-op dinamiklerine büyüleyici bir bakış sunarken, aynı zamanda önceki geliştirici Tarsier Studios tarafından kullanılan geleneksel karanlık paletten bir sapma sunuyor.

 

 

 

Bu tüyler ürpertici bölümde oyuncular, Low & Alone adlı ana karakterlerle birlikte, kendilerini Nowhere olarak bilinen ürkütücü diyardan çıkaracak zor bir yolu yorulmadan ararken üzücü bir yolculuğa çıkıyor.
Tedirgin edici yerlerin bir araya geldiği uğursuz Spiral’de kapana kısılan iki cesur arkadaş, yanılsamalarla dolu tehlikeli bir dünyada gezinmek için zekâlarını ve kaynaklarını bir araya getirmeli. Dahası, gölgelerde sinsice gizlenen ve her yerde mevcut olan tehditle, şaşırtıcı boyutlarda bir düşmanla boğuşmak zorundalar.

Seride çığır açan bir oyun olan Little Nightmares 3, oyuncuları çevrimiçi kooperatif aracılığıyla, arkadaşlarıyla ortak bir deneyimde çocukluk korkularıyla yüzleşmeye veya yapay zeka kontrollü bir ortağın arkadaşlığıyla desteklenerek tek başlarına ilerlemeye davet ediyor. Bu yenilikçi eklenti, gerilim ve arkadaşlık duygusunu yeni zirvelere çıkarmayı ve oyuncuları koltuklarının ucunda oturtacak sürükleyici bir oyun deneyimi sunmayı vaat ediyor.


Little Nightmares 3, büyüleyici oynanışının ötesinde, seleflerinin kasvetli estetiğinden uzaklaşarak nispeten daha parlak ve canlı bir renk şeması tercih etmesiyle de büyülüyor. Yerleşik görsel tondan bu ayrılış sadece seriyi canlandırmakla kalmıyor, aynı zamanda oyun için daha geniş bir yaratıcı vizyona geçildiğini gösteriyor.

2024’te piyasaya sürülmesi planlanan Little Nightmares 3’e PS4, PS5, Xbox One, Series X|S, Nintendo Switch ve PC dahil olmak üzere çok çeşitli oyun platformlarından erişilebilecek. Tüyler ürpertici co-op oyun vaadi, tüyler ürpertici bir anlatı ve yepyeni bir estetik yönüyle 3. oyun, dünya çapındaki korku oyunu meraklıları için yeni bir standart belirlemeye hazırlanıyor.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir