Hayatta kalma temalı Jurassic Park: Survival duyuruldu! İşte fragmanı
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Hayatta kalma temalı Jurassic Park: Survival duyuruldu! İşte fragmanı

0

Jurassic Park’ta geçen hayatta kalma temalı macera oyunu, Game Awards 2023 sırasında duyuruldu. İşte oyunun fragmanı!


Game Awards 2023’te fragmanı paylaşılan Jurassic Park: Survival, oyuncuları orijinal Jurassic Park filmindeki olaylardan sadece bir gün sonra Isla Nublar’ın tehlikeli dünyasına sürükleyerek heyecan verici bir deneyim vaat ediyor.

Jurassic Park: Survival fragmanı

Jurassic Park Survival’da oyuncular, son kaçış fırsatını kaçırdıktan sonra kendini adada mahsur kalmış bulan InGen bilim insanı Dr. Maya Joshi rolünü üstleniyor. Anlatı, hayatta kalmanın birincil hedef haline geldiği sürükleyici bir tek oyunculu aksiyon-macera için zemin hazırlıyor. Isla Nublar’da gezinen oyuncular, her biri kendine özgü “farklı ve uyarlanabilir davranışlara” sahip çeşitli tehditkâr dinozor türleriyle karşılaşacaklar.


Oyun, oyuncuların aç dinozorların dikkatinden akıllıca kaçınması gerektiği için gizliliği vurguluyor ve tırnak ısırtan bir deneyim yaratıyor. Fragman, oyunun yoğunluğuna dair ipuçları veriyor ve öfkeli bir T-rex ile yüzleşmenin en iyi dikkat ve stratejik kaçınma ile yaklaşılan bir meydan okuma olduğunu öne sürüyor. İkonik filmden tanıdık simgelerin varlığı, efsanevi John Williams temasının dahil edilmesiyle birleştiğinde, Jurassic Park serisinin hayranları için ekstra bir nostalji katmanı ekliyor.

Fragman oyuna dair bir bakış sağlarken, Jurassic Park Survival için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı. Bu da hayranların daha fazla ayrıntı ve sonunda piyasaya sürüldüğünde heyecan verici maceraya atılma şansını merakla beklemelerine neden oluyor. Oyun Xbox X/S, PlayStation 5 ve PC’de satışa sunulacak ve oyuncular için çok platformlu bir deneyim vaat ediyor.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir