E-Devlet artık mobil internet kotanızdan harcamayacak
 1. Anasayfa
 2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

E-Devlet artık mobil internet kotanızdan harcamayacak

0

Mobil operatörler ve e-Devlet arasında yapılan anlaşma kapsamında kotasız e-Devlet dönemi başladı. e-Devlet’teki veri tüketimleriniz mobil internet kotanızdan harcamayacak.

Türkiye’de daha önce evrakla halledebilen resmi işlemleri dijital ortama taşıyarak kolaylık sağlayan e-Devlet artık kotadan yemeyecek. Üç operatörle yapılan anlaşma ile birlikte e-Devlet’teki mobil veri kullanımlarınız internet kotanızı tüketmeyecek.

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi’nden yapılan açıklamaya göre kotasız e-Devlet dönemi başladı. Hangi operatöre kayıtlı olursanız olun e-Devlet web sitesinde ve e-Devlet mobil uygulamasındaki kullanımlarınız artık mobil internet kotanızı harcamayacak.

Kullanıcı sayısı 60 milyonu geçti

2008 yılında hayata geçirilen e-Devlet’te bugün 886 kuruma ait 6 bin 676 dijital hizmet bulunuyor. E-Devlet’e kayıtlı kullanıcı sayısı 60 milyonu geçti.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir