Dünyayı kilitleyen oyun animasyon dizisi oluyor!
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Dünyayı kilitleyen oyun animasyon dizisi oluyor!

0

Dünyayı bilgisayar başına kilitleyen oyun Among Us dizi oluyor. İşte Among Us dizisi hakkında bilinen tüm detaylar…

Son dönemlerde popüler kültür etkisi olarak tanımlanan bir etki tüm dünyayı kasıp kavuruyor. Popüler oyunlar, diziler, sinema filmleri birçok kullanıcıyı etkisi altında bırakıyor. Bir dönemin efsanesi Squid Game dizisini hatırlarsınız. YouTuber’lardan hediyelik eşya sektörüne kadar birçok kişi dizinin etkisiyle içerik ve ürünlerine yön vermişti. İşte bu popüler kültür oyunlarından biri daha dizi oluyor. Among Us dizisi hakkında detaylar haberimizde…

Among Us’ın dizisi geliyor!

15 Haziran 2018 tarihinde çıkış yapan ve özellikle 2020 yılında koronavirüs pandemisinde oldukça popüler olan Among Us tekrardan gündem oluyor. 2020 yılında en fazla aktif oyuncu sayısına ulaşan oyunun yapımcı stüdyosundan yeni haberler geliyor. Among Us’ın bir animasyon dizi serisi üzerinde çalışılıyor.

Bir grup arkadaşınız ile aslında vampir köylü oyununun bir farklı versiyonunu oynadığınız Among Us oyununda biri katil ve kalan kişiler masum oyuncular. Katil diğer oyuncuları kendini belli etmeden öldürmeye çalışırken oyuncularda bir yandan katili bulmayı bir yandan da oyundaki görevleri yapmaya çalışıyor. Büyük bir arkadaş grubuyla oynandığında oldukça zevkli olan Among Us dünyanın hemen her yerinden büyük oyuncu kitlelerine sahip.

Among Us’ın animasyon dizisi yapılması hakkında ise oyunun bağımsız yapım stüdyosu Innersloth geçtiğimiz Salı günü konuyla alakalı olarak CBS Studios ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Dizinin geliştirilme aşamaları konusunda bir bilgi paylaşılmasa da kendi içerisinde ufak bir hikayesi olan, oyundaki senaryolar ile örtüşen tatlı bir animasyon serisinin ortaya çıkması bekleniyor.

“Among Us” dizisinin çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Bununla birlikte CBS, yerel televizyon ağları ve dijital akış platformları ile görüşme halinde. “Big Mouth” ve “The Legend of Vox Machina”nın yapımcı stüdyosu olan Titmouse, “Among Us” serisi için animasyon stüdyosu olarak hizmet verecek.

Peki siz neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın..

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir