Battlefield 2042 de Dahil 4 Oyun, Hafta Sonu Boyunca Xbox’ta Oynaması Ücretsiz Oldu!
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Battlefield 2042 de Dahil 4 Oyun, Hafta Sonu Boyunca Xbox’ta Oynaması Ücretsiz Oldu!

0

 

Game Pass Ultimate ve Game Pass Core abonesi olan Xbox kullanıcıları, 24 Mart’a kadar yüzlerce TL değerindeki 4 oyunu bedavaya oynayabilecek.

Game Pass aboneliğiyle ülkemizdeki oyuncuların gönlünde taht kuran Xbox, farklı etkinliklerle de karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri de Xbox FreePlayDays. Bu etkinlik, Game Pass Ultimate ve Game Pass Core abonelerinin hafta sonu boyunca belli oyunları bedavaya oynamasına olanak tanıyor.

Şimdi de FreePlayDays kapsamında ücretsiz oynayabileceğiniz oyunlar açıklandı. Bu hafta, Dragon Ball FighterZ ve Battlefield 2042 de dahil yüzlerce TL değerindeki 4 oyunu bedavaya deneyebileceksiniz. 

İşte FreePlayDays kapsamında bu hafta sonu ücretsiz oynanabilecek oyunlar:

Oyun Normal fiyatı (indirimsiz) Platform
Dragon Ball FighterZ 247,50 TL Xbox One/ Xbox Series X/S 
Battlefield 2042 559,99 TL Xbox One / Xbox Series X/S 
South Park: The Fractured but Whole 270 TL Xbox One / Xbox Series X/S 
South Park: The Stick of Truth 140 TL Xbox One / Xbox Series X/S

Dört oyun da 24 Mart Pazar saat 23.59’a kadar ücretsiz kalacak. Ancak South Park: The Fractured but Whole ve South Park: The Stick of Truth için en fazla 5 saat oynama süresi getirilmiş. Diğer ikisinde böyle bir sınırlama yok. Ayrıca bu iki South Park oyununu Game Pass üyesi olmayanlar da deneyebiliyor.

Dragon Ball FighterZ

Bandai Namco imzalı Dragon Ball FighterZ, 2018’de piyasaya sürüldü. Dragon Ball’dan esinlenen anime grafiklerine sahip bu oyun dövüş türünde.

Battlefield 2042

2021’de piyasaya sürülen çok oyunculu türündeki Battlefield 2042, ikonik FPS serisinin son çıkan oyunu. 

South Park: The Stick of Truth

South Park: The Stick of Truth, ikonik animasyondan ilham alıyor. RPG türünde olan ve Obsidian tarafından geliştirilen yapımda South Park’ın kurtarıcısı olacak bir genç anlatılıyor.

South Park: The Fractured but Whole

2017’de piyasaya sürülen South Part: The Fractured but Whole RPG ve komedi türünde. Ubisoft imzalı yapım, The Stick of Truth’un devamı niteliğinde.

Ücretsiz oyunları nasıl oynayabilirsiniz?

Game Pass Ultimate veya Core abonesiyseniz, giriş yaparak Microsoft Store üzerinden tek tek bu oyunlara girin ve yükleme seçeneğine tıklayın. Konsola indirmek için de Xbox Store’dan abonelikler kısmına gelin ve “Ücretsiz Oyun Günleri” bölümüne ilerleyin. 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir