Venom 3 hakkında ne biliyoruz? İşte çıkış tarihi, oyuncuları ve daha fazlası…
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Venom 3 hakkında ne biliyoruz? İşte çıkış tarihi, oyuncuları ve daha fazlası…

0

2021’de gelen Let There Be Carnage’ın ardından Venom 3 çıkış tarihi, herkes için bir merak konusu. Gelin tüm detaylarına bir göz atalım.

2018’de Sony Pictures, Marvel filmlerini bağımsız olarak üretmek için bir girişimde bulundu ve bu girişim, dünya çapında 856.1 milyon dolar hasılat elde etti. Devam filmi Venom: Let There Be Carnage 2021’de gösterime girerek başarısını sürdürdü. Şimdi herkes serinin üçüncü filmini merak ediyor. Peki Venom 3 çıkış tarihi ne zaman?

Venom 3 çıkış tarihi, oyuncuları, konusu ve daha fazlası


Film üzerinde çalışıldığını biliyoruz. Kelly Marcel tarafından yönetilecek olan film, ilk iki Venom filminde senarist olarak yer alan Marcel’in ilk yönetmenlik denemesi olacak. Marcel, Saving Mr. Banks ve Fifty Shades of Grey gibi projelerdeki çalışmalarıyla tanınıyor.


Filmin konusu:


Şu an itibariyle Venom 3’ün konusuyla ilgili ayrıntılar açıklanmadı. Ancak, Eddie Brock ve Venom’un hapishaneden kaçtıktan sonra kendilerini kaçak olarak buldukları ikinci filmdeki olaylardan devam etmesi bekleniyor. Jenerik sonrası sahne, Marvel Sinematik Evreni’ne (MCU) bir giriş yaptıklarını ima ediyordu. Yani diğer Marvel karakterleriyle etkileşim görmemiz mümkün.

Venom 3’ün San Francisco’nun ötesine geçeceği ve filmin bazı bölümlerinin İspanya ve Londra’da çekilerek uluslararası bir ortamda geçeceği tahmin ediliyor. Eddie ve Venom’un neden Avrupa’da oldukları ve bu yeni mekanda kimlerle karşılaşabileceklerine dair sorular henüz yanıt bulmuş değil.

Filmin oyuncuları:


Tom Hardy Venom 3’te Eddie Brock ve Venom rollerini yeniden canlandırıyor. Onaylanan oyuncular arasında Ted Lasso’dan Juno Temple ve Doctor Strange’den Chiwetel Ejiofor yer alıyor. Ejiofor’un Marvel deneyimi olsa da, Karl Mordo rolünü yeniden canlandırması pek olası değil.

 
Juno Temple’ın rolü henüz belli değil ama filmde önemli bir rol oynaması ve muhtemelen Eddie’ye aşık olması bekleniyor. Önceki filmlerden Michelle Williams, Reid Scott ve Stephen Graham gibi diğer yardımcı oyuncuların durumu belirsizliğini koruyor.

Marvel Sinematik Evreni ile bağlantısı:


Venom 3, Sony’nin Örümcek Adam Evreni içinde yer alsa da MCU ile bağları var. Tom Hardy’nin Spider-Man: No Way Home’daki görünmesinde Venom simbiyotunun bir parçası MCU’ya bırakılmış ve Venom ile Tom Holland’ın Spider-Man’i arasında gelecekte olası bir etkileşim için zemin hazırlamıştı.

 
Doğrudan bir crossover olmasa da Sony, Venom ve Örümcek Adam’ı ekranda bir araya getirme niyetini dile getirerek gelecekteki filmler için heyecan verici olasılıklar sunuyor.

Fragman ve çıkış tarihi:


Şu an itibariyle Venom 3 için herhangi bir fragman yayınlanmadı. Venom 3 çıkış tarihi ise 8 Kasım, dolayısıyla olası bir fragmanın CinemaCon’da, Nisan ayında çıkacağını beklemek saçma olmaz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir