Overwatch’un Mini Dizisi 6 Temmuz’da Geliyor! İşte Tüm Detaylar
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Overwatch’un Mini Dizisi 6 Temmuz’da Geliyor! İşte Tüm Detaylar

0


Overwatch hayranlarını sevindirecek haber geldi. Popüler oyunun animasyon mini dizisi 6 Temmuz’da yayınlanacak.

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Overwatch, milyonlarca oyuncuya sahip. Milyonlarca oyuncunun bu oyunu sevmelerinin sebeplerinden birisi de oyunun hikayesinin ve karakterlerinin de oldukça ilgi çekici olması.  Bu ilgi çekici hikayeyi, bir animasyon dizisi olarak 6 Temmuz’dan itibaren izleyebileceğiz!

Overwatch’un resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre, oyunun animasyon mini dizisi 6 Temmuz’da başlayacak. Blizzard Entertainment tarafından hazırlanan mini dizinin konusunun ne olacağına dair de birkaç bilgi paylaşıldı.

Overwatch animasyon mini dizisi ‘Genesis’ neler anlatacak?

Dizi, Overwatch’un hikayesini ve karakterlerini daha yakından tanımamızı sağlayacak. Dizinin ilk bölümü dediğimiz gibi 6 Temmuz tarihinde YouTube üzerinden yayınlanacak ve 5 dakikayı aşkın bir süreye sahip olacak. Dizi toplamda 3 bölümden oluşacak ve Overwatch ekibinin ilk zamanlarını konu alacak.

Önceki kısa filmlerden farklı bir animasyon tarzına sahip olan bu tanıtım videosunda, mini dizinin Overwatch 2’de eşli hikaye görevleri yayınlanmadan önce Overwatch külliyatının birçok farklı zincirini birbirine bağlamaya yardımcı olacağı görülüyor.

İsmi ‘Genesis’ olacak olan bu mini dizi, oyuncuların çok uzun zamandır beklediği ve istediği bir projeydi. Ancak bölüm sayısı ve uzunluğu sebebiyle yine de yetmeyecek gibi görünüyor. Oyunculara aynı Arcane tarzı bir dizi projesi gerekli desek hatalı sayılmayız herhalde. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.


Kaynak: https://www.engadget.com/an-overwatch-anime-miniseries-will-debut-on-july-6th-203026390.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAJRgw3kgO4HWALDNFG6_JFQDSm-i8qgLSi9yi6MlDPdSZ0ecTX2ie2XxtzWKuXtSdqqYG3aGy-dvsdiBU 

 

 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir