Mickey Mouse Temalı İlk Korku Filmi Duyuruldu [Video]
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Mickey Mouse Temalı İlk Korku Filmi Duyuruldu [Video]

0

Geçtiğimiz gün itibarıyla kamu malı hâline gelen Mickey Mouse’un ilk filmi duyuruldu. Mickey’s Mousetrap isimli film, bir seri katilin hikâyesine odaklanacak.

Daha geçtiğimiz gün kamu malı hâline gelen Mickey ve Minnie Mouse karakterlerinin ilk versiyonu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Telif hakkından kurtulan yapımcılar, “Mickey’s Mousetrap” olarak isimlendirilen ilk parodi filmi duyurdular. Paylaşıldığı kadarıyla bu film, ilk kez 2016 yılında yayımlanan Slasher‘a benzerlik gösterecek.

Mickey’s Mousetrap için resmî bir vizyon tarihi yok. Ancak filmin posteri ve ilk fragmanı yayımlandı. Hâl böyle olunca yaklaşmakta olan filmin konusu da az çok anlaşıldı. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Mickey’s Mousetrap’ın posterine, fragmanına ve konusuna yakından bakalım.

Mickey’s Mousetrap için hazırlanan poster:

Mickey’s Mousetrap

Mickey’s Mousetrap konusu:

Mickey’s Mousetrap filminde bir seri katilin hikâyesi anlatılacak. Bu seri katil, kendini gizlemek için Mickey Mouse maskesi kullanacak.

Mickey’s Mousetrap fragmanı:

Kaynak: https://beebom.com/public-domain-mickey-mouse-gets-parody-horror-film/
 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir