HBO, House of the Dragon’ın 2. Sezonundan İlk Fragmanı Paylaştı! [VİDEO]
 1. Anasayfa
 2. Sinema

HBO, House of the Dragon’ın 2. Sezonundan İlk Fragmanı Paylaştı! [VİDEO]

0

 

HBO, House of the Dragon’ın ikinci sezonundan ilk posterleri paylaşmıştı. Şimdi ise yeni sezon için ilk fragmanı yayımladı.

Game of Thrones’un yaklaşık 200 yıl öncesinde geçen ve Westeros’a hükmeden Targaryenlere odaklanan House of the Dragon, geçtiğimiz yıl çıkış yapmış ve büyük beğeni toplamıştı. Yeni sezon da hayranlar tarafından merakla bekleniyordu.

HBO, bugün yeni sezonun ilk posterlerini resmen yayımladı. Posterler, Alicent ve Rhaenyra’ya ilk bakışı atmamızı sağlıyor. Platform, ilk tanıtım fragmanını bugün paylaştı.

House of the Dragon 2. sezonun ilk posterleri

House of the Dagon 2. sezon konusu

House of the Dragon’ın ikinci sezonu, ilk sezondaki olayları devam ettirerek Rhaenyra ve Alicent’ı merkezine alacak ve Targaryenler arasındaki iç savaşı konu edinecek. Çekimlerin tamamlandığını belirtelim. Dizi, senaryosunun çok önceden tamamlanmasından dolayı Hollywood’daki grevlerden etkilenmemişti. 

House of the Dragon 2. sezon çıkış tarihi

HBO CEO’su Casey Bloys, House of the Dragon’ın ikinci sezonunun 2024 yazının başlarında çıkış yapacağını duyurmuştu.

House of the Dragon 2. sezon kadrosu

İkinci sezonda Matt Smith, Emma D’arcy, Olivia Cooke, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Rhys Ifans, Harry Collet da dahil birçok ismi tekrar göreceğiz. Aynı zamanda Gayle Rankin Alys, Simon Russel Beale, Freddie Fox ve Abubakar Salim de kadroya katılacak. Bu oyuncular, sırasıyla Alys Rivers, Ser Simon Strong, Ser Gwayne Hightower ve Alyn Valeryon’a hayat verecek.

House of the Dragons 2. sezon fragmanı

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir